POPAI DAY 2021 se už blíží!

Prestižní událost a významné setkání profesionálů z retailu – POPAI DAY 2021, které se letos uskuteční již po třinácté. Asociace POPAI CE se velmi těší, že účastníky uvítá 25. 11. 2021 v krásných nových prostorách O2 universum v Praze, kde bude připraven celodenní program o nejnovějších trendech a změnách v oboru marketingu v retailu. 

Konference POPAI FÓRUM se pod názvem Back to the Retail soustředí na zásadní změny a perspektivy ve světě retailu. Pro správné pochopení retailu je občas potřeba ohlédnout se k jeho původní podstatě. I když začínal na křižovatkách obchodních cest, jeho budoucností je také online prostředí. Zásadní posun chápání celistvosti retailu po pandemii je jeho komplexnost a propojenost, kdy se e-commerce stala jeho nedílnou součástí. Tomu se budeme v programu konference podrobně věnovat. Letošní konference proběhne hybridně: vystoupení v prezenční formě a networking, ale také online prezentace, reportážní vstupy v přímém přenosu.
Podrobné informace o programu jsou na stránkách konference včetně zvýhodněných podmínek účasti pro členy POPAI CE a odkazu na registraci účastníků. Zvýhodněný poplatek EARLY BIRDS platí pro přihlášené do 20. 10. 2021. Účast na konferenci je možná v přednáškovém sále nebo online. Organizátoři prosí, aby si zájemci při registraci zvolili pouze jednu z variant účasti!

Součástí programu POPAI DAY bude soutěž POPAI AWARDS 2021 o nejlepší komunikační projekty v retailu. Tato mezinárodně uznávaná soutěž je jedinečnou přehlídkou novinek a efektivních řešení v retailu a umožňuje  zvýhodněnou účast v celoevropské soutěži POPAI AWARDS Paris i v globální soutěži Shop! Global Awards.
Na stránkách soutěže najdou zájemci informace o soutěži včetně propozic POPAI AWARDS 2021 a přihlašovacích formulářů k účasti v soutěži. Termín uzávěrky pro přihlášení soutěžních exponátů je už 20. 10. 2021.

Zdroj a foto: POPAI CE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010