POP STAR za srpen 2022 je vystavení Pilsner Urquell

Portál Mistoprodeje.cz ve spolupráci se společností ppm factum vyhlašuje vítěze soutěže POP STAR 8/2022. Výhercem měsíce je realizace Pilsner Urquell. Na druhém místě skončila realizace Pribináček, třetí místo obsadilo vystavení Mentos.

V srpnu bylo hodnoceno 6 in-store pop realizací, které porotci posuzovali ve třech kritériích: kreativita řešení, celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje.

Vítězná realizace Pilsner Urquell získala od odborné poroty průměrnou známku 7,2 bodů z maxima 10 bodů. Nejvyšší hodnocení (7,25 bodů) získala realizace za celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje. Realizace Pilner Urquell byla umístěna v řetězci Kaufland. Zadavatelem a klientem byla společnost Plzeňský Prazdroj.

 

Druhé místo obsadila realizace Pribináček, která byla k vidění v řetězci Albert HM.

 

Třetí místo získala realizace Mentos. V srpnu byla vystavena v řetězci Albert HM.

 

Všechny srpnové soutěžní realizace hodnotila odborná porota ve složení:

Jitka Vysekalová – prezidentka České marketingové společnosti (ČMS) a nezávislá poradkyně pro oblast psychologie trhu, marketingových komunikací a kvalitativního výzkumu trhu, Petr Majerik – ex ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media, Alexandr Stojčev – společnost Momentum Czech Republic, nominovaný za Aktivační agentury AKA a Michaela Klobásková – Retail Audit Director ve společnosti ppm factum

Hodnocení vítězné realizace

„Moderní druhotné vystavení s použití dřevěných prvků. Vkusně zvolené osvícení a zabudování sudu. Velkým benefitem je i zabudovaná malá lednice.“ hodnotí Michaela Klobásková ze společnosti ppm factum.

„Adekvátní upozornění na tradiční známou značku, působivé je spojení tradiční značky s tradičním materiálem – dřevem“ uvádí Jitka Vysekalová, prezidentka České marketingové společnosti.

 

Výhercům rádi vytvoříme a předáme diplom, v případě zájmu se nám prosím ozvěte na email popstar@mistoprodeje.cz. Libovolnou POP reklamu můžete do naší soutěže přihlásit zasláním fotografie na stejný email.

 

Filip Wawreczka, manažer soutěže POP STAR

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010