POP STAR za červen 2023 je realizace Whiskas

Portál Mistoprodeje.cz ve spolupráci se společností ppm factum vyhlašuje vítěze soutěže POP STAR 06/2023. Výhercem měsíce je realizace Whiskas. Druhé místo získalo vystavení Amundsen. Třetí místo obsadila realizace Royal Crown Cola.

V červnu bylo hodnoceno 8 in-store pop realizací, které porotci posuzovali ve třech kritériích: kreativita řešení, celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje.

Vítězná realizace Whiskas získala od odborné poroty průměrnou známku 7,6 bodů z maxima 10 bodů. Nejvyšší hodnocení (8 bodů) získala realizace za potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje. Realizace Whiskas byla umístěna v řetězci Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost Mars Czech. Realizátorem byla agentura POS Media CZ.

Na druhém místě skončila realizace Amundsen, která byla k vidění v řetězci Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost STOCK Plzeň-Božkov, realizátorem agentura POS Media CZ.

Třetí místo obsadila realizace Royal Crown Cola, vystavena v řetězci Globus. Zadavatelem a klientem byla společnost Kofola, Realizátorem byla agentura DAGO.

Všechny červnové soutěžní realizace hodnotila odborná porota ve složení:

Jitka Vysekalová – prezidentka České marketingové společnosti (ČMS) a nezávislá poradkyně pro oblast psychologie trhu, marketingových komunikací a kvalitativního výzkumu trhu, Petr Majerik – ex ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media, Alexandr Stojčev – společnost Momentum Czech Republic, nominovaný za Aktivační agentury AKA a Michaela Klobásková – Retail Audit Director ve společnosti ppm factum

Hodnocení vítězné realizace

„Nejoriginálnější řešení měsíce. Výrazná kreativita, emoce, humor,“ hodnotí Petr Majerik – bývalý ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media.

„Jasná komunikace značky je zřejmě součástí komplexní komunikační kampaně, zaujme,“ uvádí Jitka Vysekalová prezidentka České marketingové společnosti (ČMS) a nezávislá poradkyně pro oblast psychologie trhu, marketingových komunikací a kvalitativního výzkumu trhu.

Výhercům rádi vytvoříme a předáme diplom, v případě zájmu se nám prosím ozvěte na mail popstar@mistoprodeje.cz. Libovolnou POP reklamu můžete také do naší soutěže přihlásit zasláním fotografie na výše uvedený mail.

Filip Wawreczka, manažer soutěže POP STAR.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010