Originální a efektivní venkovní prezentace do 72 hodin u každého zákazníka

822 zobrazení

Pokud zákazníci hledají originální a efektivní způsob venkovní prezentace, tak se mohou zaměřit na nové reklamní vlajky a eurofit bannerů od českého renomovaného výrobce reklamních poutačů Jansen Display, hlavního partnera portálu Mistoprodeje.cz.

Tyto vlajky a eurofity jsou díky otěruvzdornému a voděodolnému potisku perfektní pro venkovní i vnitřní prezentaci. Výroba i tisk probíhají in-house a k zákazníkovi dorazí již kompletní reklamní poutač, který stačí jen vybalit a začít s prezentací.

Pokud si zákazník přeje být flexibilní a variabilně měnit obsah sdělení, s eurofity i vlajkami může. Stačí jen vyměnit potištěnou látku. Stejně jednoduchá je i přeprava – zákazník složí, převeze, vybalí a může prezentujetovat.

Vlajky jsou díky možnosti zatížení podstavy ideální i do těch nejsilnějších povětrnostních podmínek. Zájemce si je může pořídit  ve velikosti až 4,88 metrů. Menší vlajky jdou pak využít ve vnitřních prostorách.

Pro oboustrannou prezentaci jsou skvělým řešením eurofity, na které si zákazník může nechat z každé strany vytisknout různé sdělení. Eurofity se mohou používat za klidných povětrnostních podmínek i venku.

Více informací o těchto vlajkách a eurofitech naleznete na webových stránkách výrobce.

Zdroj a foto: Jansen Display, koláž: redakce