VISA Czech Top Shop 2/2022 je GrilCentrum Weber

Američtí hrdinové, kteří se na konci druhé světové války vraceli domů, hledali bydlení s malými zahrádkami, kde by mohli v klidu a tichosti odpočívat a hitem se stalo grilování. Tradiční grilovací jámy nahradily volně stojící kovové opékací. To však přineslo problémy, když pršelo, grily se úplně promáčely a i lehký vánek dokázal proměnit chutný steak v podrážku s nánosem popela. Po další takové příhodě George Stephena staršího neočekávaně osvítil spásný nápad. Zkusil grilování na oblé misce s poklopem a jak se brzo ukázalo, objevil velku věc. Fenomén gril WEBER byl na světě a rázem chtěl takový gril každý.

Manažer soutěže VISA Czech Top shop , která hodnotí zákaznický zážitek Jiří Beran nám k ocenění GrilCentra Weber  řekl: „Tato prodejna je pro milovníky grilování tím, čím je pro fanoušky vážné hudby Rudolfinum! Okamžitě po příchodu se nás při tajném kontrolním nákupu ujal majitel prodejny Alex Stibila, který je živým důkazem tvrzení, že „kdo chce zapalovat, musí sám hořet“.  Třešinkou na dortu je velmi pěkný koutek s přehledem historie americké rodinné firmy Weber. GrilCentrum Weber Harfa není jen prodejnou grilů ale i školou grilování a také instore marketingu!“

Patronkou GrilCentra je Mahulena Bočanová, která tam v den otevření slavila své narozeniny. „Dnes je významný den z mnoha důvodů. Přesně před pětatřiceti lety jsme poznali Mahu, a od té doby jsme spolu prožili opravdu mnoho. Navíc je takovou patronkou našeho grilcentra, takže spojit její narozeniny s oficiálním otevřením, bylo zkrátka nasnadě,“ vysvětluje s nadšením jeden z majitelů Roman Klimek„Navíc jsme hned takto na začátku už stihli získat ocenění zákaznické péče VISA Czech Top Shop, kterého si moc vážíme a je pro nás závazkem do budoucna“ dodává spolumajitel Alexander Stibila.

Kde je dobré jídlo, nemohl chybět ani Zdeněk Pohlreich, který si hned novou prodejnu důkladně prohlédl a grily vyzkoušel. Že je grilování spíš pánská disciplína potvrzuje energická modelka a podnikatelka Romana Pavelková: „U nás vždycky za grilem stojí chlapi, tedy táta a brácha. My se s mamkou rády necháme pohostit, alespoň takhle výjimečně.“

O soutěži VISA Czech Top Shop 2022

Soutěž VISA Czech Top Shop lze považovat za off-trade analogii slavných hvězd Michelin, které se udělují nejlepším restauracím. Každý měsíc inspektoři VISA Czech Top Shop tajně navštěvují nominované kamenné prodejny a hodnotí je podle osmi kritérií, mezi něž patří například exteriér a celkový koncept/design prodejny, navigace na prodejně, prezentace zboží, podpora moderních způsobů placení nebo přívětivost a odbornost personálu. Soutěž funguje pod záštitou Rady kvality ČR a zahrnuje i zvláštní kategorii Česko platí kartou. Je realizována ve spolupráci se Svazem obchodu a cestovního ruchu a také Asociací českého nezávislého tradičního obchodu.

www.czechtopshop.cz

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner