Nového PENNY se dočkali obyvatelé Přibyslavi

Obyvatelé malebné Přibyslavi na Vysočině se od dnešního dne mohou těšit z nové prodejny PENNY. Jedná se už o osmou letošní novou prodejnu tohoto diskontního řetězce, který do konce roku plánuje otevřít další čtyři nové prodejny, čímž si upevní pozici řetězce s nejvyšším počtem prodejen v České republice.

Město Přibyslav bylo ve 13. století po Jihlavě druhým nejvýznamnějším nalezištěm stříbra v českých zemích. Do historie české země se zapsalo v roce 1424, kdy při jeho obléhání na místě dnes nazvaném Žižkovo pole zemřel husitský vojevůdce Jan Žižka. V současné době má město přibližně 4 000 obyvatel, kteří nyní mají k dispozici novou prodejnu s 852 m2 prodejní plochy na ulici Havlíčkova. „Přibyslav je město, jehož historie sahá až do 12. století a je hluboce spjatá s historií české země. Jsme rádi, že jsme součástí i takových míst v České republice a že můžeme jejich obyvatelům nabízet to, co moderní diskont přináší, a to nejvyšší kvalitu za nejvýhodnější ceny v příjemném prostředí umožňujícím, jak rychlý každodenní nákup, tak možnost rodinných víkendových nákupů,“ řekl při otevření nové prodejny Mathias Mentrop, jednatel PENNY odpovědný za rozvoj prodejní sítě.

Součástí okolí nové prodejny, kde bude vysázeno více než 35 nových stromů a dojde ve spolupráci s městem k úpravám okolní zeleně i chodníků a dopravní infrastruktury, bude i parkoviště pro 63 vozidel. V rámci prodejny si budou moci zákazníci rovněž nakoupit v rámci řeznictví Novák maso-uzeniny s.r.o.

V letošním roce PENNY už otevřelo nové prodejny v Děčíně, Praze Štěrboholech, Břeclavi, Ústí nad Labem, Kolíně, na Praze Luka a v Olomouci. V nejbližších dnech se pak mohou těšit lidé na unikátní prodejnu PENNY ve Skutči, a dále v Hlučíně nebo Českém Krumlově. Počet prodejen diskontního řetězce PENNY tak přesáhne 410 prodejen, čímž si upevní pozici obchodního řetězce s nejvyšším počtem prodejen v České republice.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010