Nová značka odmašťovačů SMAC express

Společnost Bolton Czechia, distributor značek Rio Mare, Monini, WC Net nebo Borotalco, uvede na český trh nový přípravek pro domácnost. K launchi značky SMAC express využije koncept 3600 marketingu. Základem budou televizní spoty, in-store a spotřebitelská aktivace. SMAC je původem italská značka, která se prodává téměř ve všech evropských zemích. 

Televizní kampaň na tuto značku startuje v dubnu na kanálech skupiny Prima a potrvá až do konce října 2016. Adaptované spoty, ve kterých se bude představovat účinnost výrobku na různých površích, mají délku 10 vteřin.

Ze začátku půjde o standardní spotovou kampaň, později značka zvažuje i další formy televizní podpory, jako je například sponzoring vybraných pořadů. Televizní spoty adaptovalo do tuzemského prostředí pražské studio DEMA Creative Production.

„Televizní kampaň začínáme s prezentací účinnosti odmašťovače SMAC Ultra a SMAC Multi v kuchyni a na grilu. V prvním spotu uvidíme extrémní sílu prostředku, jak si hravě poradí se zašlou a mastnou špínou na sporáku. Druhý spot je zaměřený na připečenou mastnou špínu na grilu,“ popisuje produktová manažerka značky SMAC Pavlína Kostrhounová.

Televizní kampaň doplní inzerce v tištěných a digitálních médiích, od května bude následovat spotřebitelská a in-store aktivace. Nový výrobek SMAC se rovněž objeví v Glanc boxu nebo jako dárek pro předplatitele časopisu. 

 

 

Výrobky SMAC express budou dostupné v obvyklých místech, kde jsou čeští spotřebitelé zvyklí nakupovat čisticí přípravky pro domácnost. Distribuce obsáhne obchodní řetězce Ahold, Tesco, Globus a velkoobchodní prodejny Makro, a také drogistické řetězce DM Drogerie, Rossmann a Teta drogerie. Odmašťovače SMAC Ultra a SMAC Multi budou v prodej i na tradičním trhu.

SMAC express je nová značka v kategorii odmašťovacích prostředků. Jde o extrémně účinné čističe s koncentrovaným složením, které odstraní jakoukoliv mastnotu a nečistotu na různých površích nejen doma, ale i venku.

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010