Nobilis Tilia otevřela již čtvrtou značkovou prodejnu. Tentokrát v Brně.

Česká značka přírodní aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia otevřela svou další kamennou prodejnu. Ve středu 19. června proběhlo slavnostní otevření v brněnském centru Olympia. Značka tímto pokračuje ve svém plánu rozšířit v příštích letech své originální značkové prodejny do dalších míst v České republice, a nabídnout tak zákazníkům v celé zemi své ucelené portfolio, profesionální služby, nevšední zážitky a především výjimečnou atmosféru.

Zážitkový koncept prodejen Nobilis Tilia vychází z historicky první kamenné prodejny, která byla otevřena v roce 2016 v Návštěvnickém centru a sídlu společnosti ve Vlčí Hoře. Půvab a služby zdejší prodejny letos nadchly odbornou porotu i veřejnost natolik, že vyhrála titul NEJLEPŠÍ PRODEJNA ROKU 2023 v soutěži Visa Czech Top Shop. A tento koncept firma přenáší i do svých dalších prodejen.

Brněnští zákazníci tak nyní mají možnost poznat a vyzkoušet komplexní portfolio aromaterapeutické kosmetiky a na 150 druhů éterických olejů a originálních směsí olejů té nejvyšší kvality. Samozřejmostí je nabídka odborného poradenství vyškolených prodejních asistentek, systém věrnostních odměn za nákupy, ale také speciální služba PICK-UP, která nabízí zákazníkům telefonickou objednávku s výdejem na prodejně. Dalším benefitem nákupů je oblíbený mini workshop Voňavé tvoření, který probíhá každý den během otevírací doby a umožňuje zákazníkům vyrobit si svůj vlastní aromaterapeutický produkt. Třeba olejový parfémek do kabelky, inhalační tyčinku pro stresové chvilky nebo tělový olej k uvolnění svalů. Prodejna nabídne i průběžné přednášky a akce s odborníky ze světa aromaterapie.

Prodejna Nobilis Tilia v Brně vznikla, stejně jako prodejna v ostravském Avion Shopping Parku, ve spolupráci se společností Moris Design, kterou tvoří tým architektů a designérů, ale také tým profesionálů v oblasti marketingu a nákupního chování.

Cílem značky je, aby návštěva nejen brněnské prodejny, ale všech prodejen Nobilis Tilia, nebyla pouze o příjemném a pohodlném nakupování skvělé kosmetiky, ale aby se stala nezapomenutelným zážitkem, který lidem ukazuje aromaterapii v praxi, přibližuje jim příběh značky s 30letou tradicí, jedinečnou atmosféru krajiny Českého Švýcarska a vlčihorských luk a tajemství blahodárné síly éterických olejů.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010