Nápoje Fanta sázejí na Halloween

Halloween sice není typický český svátek, přesto pro obchodníky představuje skvělou příležitost k navázání kontaktu se zákazníky způsobem, jaký si jindy nemohou dovolit. Fantazii se meze nekladou a chytře promyšlená a zábavná POS mohou výrazně zvýšit tržby. Na to sázejí i nové aktivace nápojů Fanta, které na sebe na prodejních plochách strhávají pozornost.

Halloween na roztrhání

Slogan této podzimní kampaně zní „Halloween na roztrhání“. Vystavení vzniklo primárně pro značku Fanta, která pro halloweenskou sezonu připravila soutěž o strašidelné ceny. I proto jsou všechny kampaňové sety doplněny o typické znaky tohoto období. Na aktivacích tak najdete ilustrace strašidelných dýní, netopýru a pavučin.

„Halloween je čím dál populárnější v ČR i na Slovensku a dávno nejde o čistě americký svátek. Fanta jako značka k Halloweenu neodmyslitelně patří, a to hlavně svým charakterem a konzistentní komunikací založenou zejména na hravosti a zábavě. Vzhledem k povaze kampaně byla i příprava a realizace komunikačních prvků docela zábava a výsledek stojí za to,“ popisuje kampaň Tomáš Besperát, marketing manager ze společnosti Coca-Cola HBC.

Kampaňové sety

Většina nákupních rozhodnutí vzniká až v místě prodeje, čehož se dá využít při plánování marketingové komunikace. Sety POP materiálů jsou skvělý prostředek, jak zasáhnout co nejvíce potenciálních spotřebitelů.

Fanta připravila takto masivní halloweenskou kampaň jako jedna z mála značek na českém trhu. „Na Halloween se zaměřujeme dlouhodobě. Pro Fantu se totiž i vzhledem k profilu cílové skupiny jedná o klíčové období roku. Letos také přicházíme s novinku Fanta Jahoda kiwi Zero v limitované halloweenské edici,“ dodává Tomáš Besperát.

Na prodejních plochách vybraných řetězců jsou aktivace pro české spotřebitele téměř nepřehlédnutelné.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner