MORIS design a největší prodejna SPORTISIMO

V pořadí druhá prodejna Sportisimo v České republice v novém designu je pokračováním úspěšného rebrandingu. Pobočka v Ostravě s prodejní plochou o neuvěřitelných 1 252 m2 je zároveň největší prodejnou, která byla MORIS design zrealizována v jejich designu.

Součástí modernizace bylo i efektivnější obchodní značení v pasáži navádějící potenciální zákazníky přímo do prodejny. Již u vstupu rychle získají základní přehled o umístění jednotlivých kategorií zboží, k nimž je navede vylepšená cesta zákazníka. Ta díky jasnému značení ukáže zákazníkovi směr a intuitivně ho provede celou prodejnou. Z nákupu se tak vytratí veškerý stres způsobený případným chaosem a zbyde jen příjemný zážitek z nákupu.

Při navrhování interiéru prodejen MORIS design vždy myslí i na kvalitní in-store komunikaci. S jejich edukačními prvky poskytuje zákazníkovi kompletní nezávislost při výběru zboží. Digitální technologie rozmístěné po celé ploše prodejny pak zákazník využívá k navigaci a vyhledávání zboží. Personál se tak může soustředit více na chod prodejny či odbornější poradenství, aniž by je zdržovali dotazy navíc.

Vybavení prodejny je doplněno o nové osvětlení, které podtrhuje příjemnou atmosféru celého obchodního interiéru. Při práci na ploše o velikosti 1 252 m2 se nesmí chybovat. Proto po podrobném naplánování celého redesignu MORIS design dbal především na správnost jednotlivých kroků a kvalitu dílčích prací.

Již krátce po otevření prodejny zaznamenalo Sportisimo nárůst tržeb i skvělou odezvu ze strany svých zákazníků. Jejich koncept spojující dlouhodobý moderní design a zákaznický zážitek se opět osvědčil a přispěl k celkovému zvýšení standardů prodejny.