Moderní a elegantní řada držáků na tablety Slimcase

Moderní, elegantní a stabilní. Přesně taková je nová řada držáků na tablety Slimcase. Ať už jde o zobrazení menu v restauraci, objednání zboží online na prodejně, získání zpětné vazby na nabízené služby nebo pokud potřebují návštěvníci usnadnit orientaci v budově. Produkty řady Slimcase jsou ideálním řešením pro maloobchod, pohostinství, kanceláře a školy, veřejné budovy a výstavy.

Společnost Showdown Displays Europe nabízí tři základní varianty: volně stojící Freestanding, držák na stůl Counter nebo k připevnění na zeď Wall Mounted.

Volně stojící držák na tablet je ideální řešení pro umístění u vchodu do prodejny, na volném prostranství nebo i v případě, pokud se chce retailer jednoduše odlišit. Zobrazené sdělení nikdo nepřehlédne díky robustnímu, ale elegantnímu rámu držáku. Tento držák je perfektní pro obchodní centra, veřejné prostory a k umístění u vchodu do prodejny.

Držák Slimcase Wall Mounted je vhodným řešením, pokud bude jeho umístění na zdi.
Lze jej využít například pro ovládání různých zařízení v místnosti během prezentací nebo na poskytnutí poskytnout více informací, například o uměleckých dílech v muzeu. Držáky tabletu na zeď jsou vhodné na nejrůznější místa jako jsou kanceláře, školy, výstavy, muzea a mnoho dalších.

Slimcase Counter je perfektní pro restaurace za účelem prezentace menu nebo v maloobchodu, aby si zákazník mohl online objednat zboží, které už není na prodejně dostupné. Stačí Slimcase Counter umístit tam, kde to bude maloobchodníkovi vyhovovat nejvíce. Ať se bude jednat o stůl, přepážku nebo okolí pokladny.

Více informací naleznete ZDE.

 

Zdroj a foto:  Showdown Displays Europe

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010