Zářijovým vítězem soutěže “VISA Czech Top Shop 2021” je COOP Žamberk

Zářijovým vítězem soutěže “VISA Czech Top Shop 2021” je COOP Žamberk

Markéta Němcová 4.10.2021

V zářijovém hodnocení zákaznického zážitku získala nejvíc bodů nová a velmi moderní prodejna COOP v Žamberku. Je skvělou kombinací off-trade a on-trade provozovny. V krásném a stylovém prostředí si zákazníci velmi pohodlně nakoupí vše potřebné a pak si mohou dát výborné občerstvení v tamním bistru. Vše je doplněno velmi příjemným personálem a dokonce dětským koutkem ve formě prolézačkové džungle. COOP vstoupil svojí prodejnou v Žamberku do první ligy retailu v ČR. Gratulujeme!

Na druhém místě skončil obchod s obuví Vasky na pražských Příkopech, který nabízí kompletní a skvělý zákaznický zážitek. Dokonce jsme 14.9. v 18 hodin mohli vidět ve výloze živého ševce, což je naprosto unikátní počin z hlediska POP marketingu.

Třetí místo potom obsadilo knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží v Praze, které mimo knih nabízí také možnost posezení v jejich bistru s kávou a dobrou knihou.

Gratulujeme vítězům a zveme další účastníky – nominaci zajímavé prodejny můžete udělat velmi snadno – zasláním jejího názvu a i jen přibližné adresy či polohy na email czechtopshop@mistoprodeje.cz.