MetLife zahájil spolupráci s Crest Communications

Největší světová životní pojišťovna MetLife si pro mediální komunikaci a komunikaci na sociálních sítích vybrala agenturu Crest Communications. Ta bude pojišťovně zajišťovat především kontakt s médii prostřednictvím PR komunikace a celkové zvyšování povědomí o značce a jejích produktech.

MetLife, přední poskytovatel životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, nabízí v České republice zejména životní a úrazové pojištění s investiční složkou, a to za pro klienty velmi výhodných podmínek. Krom krátké čekací doby a 100% plnění mohou pojistníci využít také nejrůznějších slev a výhod např. za zdravý životní styl či pravidelnou prevenci. MetLife se v konkurenci ostatních pojišťoven působících na českém trhu dlouhodobě drží v první desítce těch nejlepších.

Crest Communications bude firmě poskytovat kompletní PR servis i správu sociálních sítí Facebook a LinkedIn.

Věřím, že spolupráce s Crest Communications přinese naší firmě řadu výhod a napomůže zvýšení všeobecného povědomí o našich službách,“ komentuje František Špulák, vedoucí marketingu a komunikace pojišťovny MetLife, a dodává: „Nadále chceme svým klientům poskytovat kvalitní zázemí prvotřídní pojišťovny světového formátu a věříme, že společně s Crest Communications dokážeme posílit naši komunikaci nejen v médiích, ale i na sociálních sítích.“

Zdroj: Crest Communications

Foto:

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010