Black Friday v HORNBACHu? Nikdy!

HORNBACH nabízí trvale nejnižší ceny po celý rok. Ale… pokud zákazníci zjistí, že stejný produkt je u konkurence levnější, sníží cenu na stejnou a k tomu dá ještě 10 % jako odměnu za upozornění. 

Kdo vypisuje zvláštní nabídky, znamená, že byl před tím drahý. Do něčeho takového se HORNBACH nepouští. Zde jsou všechny výrobky cenově výhodné.

Nemusíte celé měsíce sbírat bonusové body a věrnostní prémie, nezáleží na tom, jaké si přejete množství, rozměry a provedení, díky naší filozofii trvale nízkých cen zaplatíte vždy o trochu méně než u konkurentů. Ani nemusíte čekat na zvláštní nabídky, jako je Black Friday, abyste mohli realizovat svůj projekt. Naše ceny totiž nejsou výhodné pouze dva týdny v roce, ale po 365 dní, a navíc u veškerého sortimentu,“ říká David Kolář, marketingový ředitel HORNBACHu pro Českou republiku a Slovensko.

 

Ruku na to!

Myšlenkou HORNBACHu je, že každý by měl mít možnost realizovat svůj projekt, ať je sebevětší. K tomu je ale potřeba především cenově výhodné nářadí a materiál. Proto zde platí filozofie trvale nízkých cen. Aby ji mohl realizovat, průběžně porovnává své ceny s konkurencemi.

Tím zaručíme, že nákup v HORNBACHu bude vždy výhodnější než u konkurentů. To znamená, že kutilové nemusí čekat na příští cenovou akci, aby se mohli pustit do svého projektu, ale můžou začít hned. A to za zaručeně výhodnou cenu,“ vysvětluje David Kolář z HORNBACHu.

 

Žádná lákadla! Žádné ale!

Kdo dává rabaty, nejdříve si je připočítal.

„Něco takového v HORNBACHu neděláme. Kalkulaci provádíme tak férově, že můžeme ihned nabídnout výhodnou cenu,“ říká David Kolář. Při sortimentu 120 000 druhů zboží se může stát, že s tím či oním výrobkem bude konkurence výhodnější. „U nás ale platí záruka trvale nízkých cen. Proto objevíte-li u konkurence stejný výrobek za výhodnější cenu, snížíme vám ji a navíc získáte dalších 10 % jako odměnu za vaše upozornění. To platí i u internetových cen a všech reklamních a slevových akcí, včetně Black Friday.“ Tato možnost se nevztahuje na výprodeje.

 

Zdroj a foto: HORNBACH

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři