MALL v Brně otevírá svůj první showroom. MALL Mega Shop přinese přehlídku oblíbených značek i rychlé doručení zboží

Internetový e-shop MALL.CZ v Brně 1. července otevírá svůj první velký showroom MALL Mega Shop. Na prodejní ploše o rozloze 590 metrů čtverečních naleznou zákazníci výstavní stánky těch nejoblíbenějších značek na MALLu, jako je Samsung, Lamax, Nikon, Lego nebo Mattel vyrábějící populární Barbie či autíčka Hotweels. Otevření prodejny s 1500metrovým skladem bude navíc pro obyvatele Brna a okolí znamenat tisíce položek dostupných k okamžitému vyzvednutí, které si budou moci pořídit na místě za internetové ceny.

MALL Mega Shop je vůbec prvním showroomem internetového e-shopu MALL.CZ a zároveň první prodejnou svého druhu na celé Moravě. Prodejna potěší jak příznivce offline nakupování, kteří získají možnost prohlédnout si zboží populárních značek na vlastní oči, tak i čistě „onlinové“ nakupující, kteří díky rozsáhlým skladovým prostorám získají své zboží o mnoho rychleji než kdy dříve.

Otevření 1500metrového skladu znamená, že tisíce položek budou nově dostupných k okamžitému vyzvednutí, nebo k bleskovému odeslání a doručení až domů. Vyzvedávat si své zboží budou zákazníci moci jak přímo na prodejně, tak i v samoobslužném výdejním boxu na parkovišti, který funguje v režimu 24/7.

„Otevření prvního showroomu v Brně je pro nás zlomovým momentem a pevně věříme, že se náš Mega Shop stane místem, kam budou obyvatelé i návštěvníci Brna rádi chodit, a to nejen pro své objednávky, ale také třeba i za inspirací. V Mega Shopu budou vystaveny produkty oblíbených značek, od zboží ze segmentů velké bílé techniky, přes elektroniku a mobilní telefony až po hračky a velkou výstavu Lega. V Mall Mega Shopu by si měl každý najít své, a to včetně rodin s dětmi,“ komentuje otevření první showroomu CEO MALL Group Jan Hanuš.

Showroom s rozsáhlými skladovými prostory se nachází v obchodním centru v brněnské ulici Vídeňská, na hlavní dopravní tepně se skvělou dostupností jak pro ty zákazníky, kteří cestují autem, tak i pro ty, kteří na nákupy vyrazí městskou hromadnou dopravu nebo pěšky. Zóna v jihozápadní části města je od zastávky MHD vzdálena asi 200 metrů a pro motoristy je k dispozici velké venkovní i kryté parkoviště. Nákupní centrum Vídeňská spravuje společnost PQ Asset Management.