Lidl otevřel v Sušici novou prodejnu

2261 zobrazení

Ve středu 24. července byla znovu otevřena prodejna Lidl v Sušici. Po tříměsíční modernizaci se zákazníci mohou těšit na nový interiér a pekárnu. Vítanou novinkou jsou i vybudované schody mezi parkovištěm a chodníkem, díky kterým se usnadnil přístup do prodejny. Její otevření je spojeno rovněž se speciální akcí, kdy si zákazníci budou moci nakoupit levněji.

Při modernizaci Lidlu v ulici Hradecká byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Již při vstupu do prodejny přivítá zákazníky praktické zádveří, kde je nově umístěn automat na kávu (Lidl to go). Interiér budovy je prostorný s dostatkem denního světla. Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci se dále mohou těšit na novou pekárnu, a nebo  pokladny s velkým odkládacím prostorem, díky kterým se urychlí nákupy.

 „Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Otevření prodejny je spojeno se speciální akcí. Jde o výhodnou nabídku vybraných druhů
zboží, jež budou moci zákazníci v týdnu od 29. července do 4. srpna nakoupit levněji.  

Sušická prodejna se zařadila mezi dalších několik desítek prodejen Lidl, které se v poslední době dočkaly remodelingu. 

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS