Lidl otevře v Chomutově svou 296. moderní prodejnu

V pondělí 8. srpna otevře společnost Lidl svou další moderní prodejnu, tentokrát v Chomutově, v ulici Pod Strážištěm. Jde již o 296. prodejnu v České republice. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v komfortním prosvětleném prostoru, najdou zde také velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí prodejny, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Stejně tak i barvy a použité dřevěné prvky dělají z prodejny příjemné prostředí. K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma i automat na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny. Součástí prodejny je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal tiskový mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníkům je k dispozici 91 parkovacích míst, samozřejmě včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. U prodejny nebude chybět ani dobíjecí stanice pro elektromobily.

Díky otevření nové prodejny v Chomutově vznikne až 35 nových pracovních pozic.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

První den otevření bude spojen s podporou SVČ Domeček Chomutov. Podpoří ji všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje této základní škole z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v první den částku 50 Kč. Za vybrané peníze nakoupí SVČ Domeček Chomutov edukativní pomůcky.