Lidl otevírá nové prodejny v Pohořelicích a v Ostravě

V pondělí 13. února otevírá společnost Lidl hned dvě nové prodejny, a to v Pohořelicích a v Ostravě, v ulici Michálkovická. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v komfortních a moderních prodejnách. Ani v jedné nebudou chybět velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Díky otevření nových prodejen v Pohořelicích a v Ostravě vznikne přibližně 70 nových pracovních pozic.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Příjemné prostředí pro nakupování pak vytváří neutrální barvy a použité dřevěné prvky.  K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma nebo automat na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny.

Součástí prodejen je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníci nové prodejny v Pohořelicích budou mít k dispozici 120 parkovacích míst, samozřejmě včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. U prodejny nebudou chybět dobíjecí stanice pro elektromobily a výdejní boxy zásilkové společnosti.  Díky otevření nové prodejny v Pohořelicích vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner