Lidl dnes otevírá v Praze dvě nové prodejny

V pondělí 28. listopadu otevírá společnost Lidl hned dvě nové prodejny v Praze, a to v ulici Lodžská a v ulici Dělnická. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v  komfortních a moderních prodejnách na Praze 7 a na Praze 8. Ani v jedné nebudou chybět velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Díky otevření nových prodejen v Praze vznikne až 70 nových pracovních pozic.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Příjemné prostředí pro nakupování vytváří také  barvy a použité dřevěné prvky.  K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma nebo automat na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny.

Součástí prodejen je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníci nové prodejny v ulici Lodžská budou mít k dispozici 91 parkovacích míst, samozřejmě včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. U prodejny nebude chybět ani bankomat nebo dobíjecí stanice pro elektromobily. Díky otevření nové prodejny na Praze 8 vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Prodejna Lidl v ulici Dělnická vznikla v přízemních prostorách moderní vzdušné zástavby. Zákazníci na Praze 7 budou mít možnost zaparkovat u prodejny i v této rušné lokalitě, a to díky 29 speciálně vyhrazeným parkovacím místům. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

První den otevření bude spojen s podporou vzdělávacích institucí. Podpoří je všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje mateřským školám z příslušných městských částí z každého takového nákupu částku 50 Kč. Za vybrané peníze mateřské školy zakoupí edukační pomůcky.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010