LCD displej s bezkontaktní desinfekcí rukou

Desinfekce rukou, dnes již nevyhnutelná součást každé prodejny, se dá jednoduše zabezpečit položenou desinfekcí na stole. Ale jde to určitě i jinak! Společnost Store Media totiž přidala do svého portfolia produktů elegantní stojan s reklamní digitální obrazovkou a automatickou desinfekcí – jednoduchý a praktický doplněk každého interiéru.

Desinfekce rukou tak trochu jinak

Desinfekční dávkovač funguje na principu fotobuňky. Je bezdotykový, a tím pádem neporovnatelně více hygienický ve srovnání s klasickou „pumpičkou“. Zákazníkům poskytuje větší pocit jistoty a komfortu.

Obsah vysílání na reklamní obrazovce je dálkově ovládaný prostřednictvím služby Digital Signage, která umožňuje jednoduchou aktualizaci obsahu. To, zda se retailer rozhodne využít reklamní obrazovku pro předání informací o dodržování hygienických předpisů a nebo jí použije na informování o své aktuální nabídce, je pouze na samotném maloobchodníkovi. Samozřejmě je možná i kombinace více obsahů. Tento digitální systém lze umístit na stěnu nebo ho postavit zákazníkům „přímo do cesty“. Zvolit se může dokonce i velikost reklamní obrazovky a její orientaci.

Tato alternativa ale není určena pouze po dobu „pandemie“. Může se stát nejen retailovým komunikačním prostředkem, ale zejména efektivním nástrojem pro ochranu vše zákazníků.

Služby smyslového marketingu od společnosti Store Media jsou dlouhodobě orientované na zlepšení klientských zážitků. Vyvolávají trvalou pozitivní vzpomínku. Nyní ještě navíc posilují pocit bezpečí a jistoty.

Zdroj a foto: POPAI CE, Store Media

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010