Konopná lékárna v Českých Budějovicích

„Otevírat budeme v pátek v 9.00 hodin,“ potvrdil Jiří Stabla z Konopnyshop.cz. Tým odborníků bude nejen konopné prostředky nabízet k prodeji, ale má za úkol také vzdělávat a informovat o konopí a jeho zdravotních účincích. Jako bonus dostane prvních 100 zákazníků dárkový poukaz na nákup.

V první konopné lékárně v Českých Budějovicích se bude prodávat široké spektrum konopných produktů určených k prevenci i těch, které jsou doporučovány k potlačení příznaků široké řady nemocí. O léčivé síle konopí dobře vědí zástupci Konopnyshop.cz. „Naším cílem je vrátit prostředky z konopí zpět do běžného života všech lidí. Léčba konopím pomáhá vyřešit řadu zdravotných problémů díky účinným cannabinoidům. Tyto látky se v přírodě vyskytují pouze v rostlinách konopí,“ uvádí hlavní důvody otevření Jiří Stabla z Konopnyshop.cz.

Další z konopných lékáren vznikla podle slov Stably díky zahájení provozu první konopné lékárny frekventovaném a strategickém místě v OC Letňany v Praze. „Otevření první konopné apatyky se dostalo do povědomí a vyvolalo další zájem o otevření v jiných lokalitách v Česku. Tímto krokem se dle mého názoru i České Budějovice zapíší do povědomí a podpoří rovněž zájem sousedů z Německa. Na tamním trhu zdravotnické prostředky z konopí dosud chybí,“ míní Jiří Stabla. Konopnyshop.cz rovněž nabízí možnost spolupráce pro všechny milovníky léčivé rostliny konopí a to formou otevření vlastní prodejny formou franchisingu.

 

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010