Konečně chytrá EU dotace na IT, manažerské a obchodnické kurzy

Ve spolupráci s Českou manažerskou asociací přinášíme čtenářům portálu Mistoprodeje.cz hezkou možnost, jak využít EU finanční podporu pro vzdělávání svých zaměstnanců. Mimořádně zajímavým aspektem projektu je minimální administrativní zátěž účastníků projektu.

  1. PODPOROVANÉ KURZY
    Dotace je určena pro podporu široké škály témat – v katalogu je cca. 250 kurzů, v případě potřeby lze obsah upravit dle zadání klienta.
  2. ZPŮSOB REALIZACE
    Podporované je vzdělávání 12členných skupin (počet skupin není omezen), kdy každá skupina absolvuje 5 vzdělávacích dnů. Témata uvedených 5 tréninků lze libovolně poskládat dle potřeb skupiny.
  3. ADMINISTRATIVNÍ POŽADAVKY
    Projekt je určen pro organizace, které jsou členy ČMA (www.cma.cz), subjekty, které nevyužijí členství v ČMA, ale chtějí se projektu zúčastnit možný status tzv. přidruženého členství po dobu projektu. Organizace nesmí mít vyčerpanou EU podporu De Minimis (EU dotace v posledních 3 letech), pokud se jim uvolní De Minimis do června 2022 – mohou se do projektu zapojit. Minimálně 1 účastník v každé skupině musí být starší 55 let.

V případě zájmu o detaily se prosím obraťte na Jiřího Berana na beran@mistoprodeje.cz

Zdroj: redakce, foto: pixabay.com

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010