Kauflandy se rozrůstají a vznikají nové

V Jablonci nad Nisou byla začátkem loňského prosince oteřena nová prodejna Kaufland v ulici Turnovská. Po obchodu v ulici U Kostela jde v tomto městě o druhou prodejnu Kaufland. Nabídka činící přes 20 tis. položek je umístěna na více než třech tisících m2 prodejní plochy, k dispozici je také 253 parkovacích míst. Ve stejné době otevřel Kaufland také stejně velký obchod v Českém Krumlově v ulici Budějovická.
Některé stávající obchodní domy koncem loňského roku rozšířily nabídku. V OD v Českém Těšíně byly otevřeny Lahůdky Makovec, v Třebíči a České Třebové zahájila provoz lékárna Dr. Max, v Jablonci nad Nisou Novolékárna, v Havlíčkově Brodě vinotéka Vinofol, v Uherském Hradišti zahájilo provoz kadeřnictví T&D, v Mladé Boleslavi obuv CCC Boty, v Opavě knihkupectví.
V prosinci 2011 byla také uzavřena smlouva o spolupráci mezi POS Media Czech Republic a řetězcem Kaufland Česká republika. Obchodní spolupráce zahrnuje možnost nabízet POS reklamu v přibližně 100 prodejnách Kauflandu klientům a mediálním agenturám v rámci České republiky. Konkrétně se jedná o reklamu na čelech nákupních vozíků a podlahovou grafiku na prodejní ploše.

Zdroj: Zboží & prodej, Leden 2012

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010