Firma Paketo.one představila digitální potisk kartonu s parciálním lakem

Paketo.one – český výrobce obalů a POS/POP materiálů z kartonu je na trhu již zavedená značka – firma, která díky svému zkušenému týmu konstruktérů a nejmodernějšímu vybavení dokáže vymodelovat a vyrobit z kartonu či lepenky téměř cokoliv.

Pro představení svých letošních novinek využila firma Paketo.one veletrhu Obaly a Reklama, Polygraf, který se konal koncem května v PVA Expo Praha. Na svém celokartonovém stánku s pestrou grafikou papoušků prezentovala vše, co dokáží vyrobit – od malých krabiček přes podlahové stojany až po celokartonovou expozici – vše s potiskem a dalšími úpravami, které kartonu dodají na atraktivnosti.

Digitální tisk s parciálním lakem

Jako hlavní novinku firma Paketo.one prezentovala svou novou digitální tiskárnu EFI VUTEk, díky níž dokáže své výrobky potisknout ještě kvalitněji – ve fotografické kvalitě konkurující ofsetovému tisku. Nově navíc s možností parciálního laku, který dodá potištěným výrobkům větší atraktivitu a exkluzivitu. Díky této velkoformátové tiskárně je firma schopna potisknout velké formáty nejen kartonů, ale i jiných materiálů a tím rozšířit svůj okruh klientů i o reklamní agentury, které zajišťují potisky bannerů, plakátů, reklamních plachet, billboardů, transparentů, samolepek na auta, podlahové grafiky, apod.

Leská a matná laminace

Další neméně zajímavou novinkou pro zákazníky firmy Paketo.one je možnost mít své výrobky zalaminované. Firma nabízí jak lesklou, tak matnou laminaci, díky níž obal nebo propagační stojan dostane kromě atraktivnějšího vzhledu také ochrannou folii, která karton zpevní a chrání před poškozením. Laminace se provádí za tepla a tím folie lépe přilne k povrchu a pevně drží na materiálu.

Obal prodává, to dnes ví každý. Paketo.one, díky svým letitým zkušenostem v oboru a individuálnímu přístupu, dokáže svým zákazníkům nabídnout kvalitní výrobu na nejmodernějších technologiích nejen ve velkých, ale také v malých sériích.

 

Zdroj a foto: G.N.P. spol. s r.o.

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010