Drogerie ROSSMANN dnes otevřela novou prodejnu v Letech u Dobřichovic a v OC Fontána v Teplicích

Drogistická síť ROSSMANN, která v letošním roce slaví 30 let působení na českém trhu, dnes otevřela hned dvě nové prodejny. Drogerii ROSSMANN s 460 m2 prodejní plochy zákazníci nově naleznou v A Centrum na Pražské 459 v Letech u Dobřichovic a do nové prodejny ROSSMANN mohou nyní zavítat v OC Fontána na Náměstí Svobody 3312 v Teplicích, která nahradila pobočku v ulici Krupská.

Nová prodejna nabízí o téměř 130 m2 více než ta původní. U příležitosti otevření čeká na zákazníky v obou prodejnách speciální akční nabídka možnosti nákupu s 20% slevou na vše, která poběží ode dneška až do neděle 14. července. Prodejny v moderním designu se samoobslužnými pokladnami jsou otevřeny každý den, v Letech u Dobřichovic od 8.00 hod. do 20.00 hod., v OC Fontána v Teplicích pak od 8.00 hod. do 20.00 hod. V prodejnách je možné si vybrat z rozsáhlého sortimentu drogistického zboží včetně velmi oblíbených privátních značek ROSSMANN, jako je například ISANA, Babydream, Ideenwelt /Svět nápadů/, enerBiO a Alterra.

Drogerie ROSSMANN nabízí i online nákup  prostřednictvím mobilní aplikace ROSSMANN CLUB. Svůj nákup si pak mohou zákazníci nechat dodat domů, zaslat na libovolnou pobočku Zásilkovny, nebo osobně vyzvednout zboží na prodejně již do 60 minut od objednání.

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010