Čtvrtou novou prodejnu v letošním roce otevřela BILLA ve Vrátu u Českých Budějovic

V rámci pokračující expanze a naplňování svého cíle být lidem stále, blíž otevřel obchodní řetězec BILLA už čtvrtou novou prodejnu v letošním roce. Ve středu 19. června přivítala své zákazníky prodejna na Rudolfské třídě ve Vrátu u Českých Budějovic. Na prodejní ploše přes tisíc metrů čtverečních nabízí bohatý a tradičně široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží s důrazem na lokální výrobky.

Obec Vráto se se svými pěti sty obyvateli nachází čtyři kilometry východně od centra Českých Budějovic. „Jsme rádi, že jsme postavili novou prodejnu právě zde. Díky rozhodnutí obce, která upřednostnila budování infrastruktury a občanské vybavenosti před zvažovaným využitím pro logistické centrum nebo průmyslové využití, jsme lidem opět blíž. Obyvatelé obce i jejího okolí tak už nemusí za nákupy dojíždět do nedalekých Budějovic, díky čemuž ušetří čas, který mohou věnovat svým blízkým. Přinášíme jim, tak jako na všech místech, kde se setkáváme s našimi zákazníky, možnost nakoupit vše na jednom místě, tedy nejen základní nebo čerstvé potraviny, ale i nepotravinové nebo drogistické zboží. Věřím, že si k nám lidé najdou cestu, a to nejen ze samotného Vráta, ale i z okolních obcí,“ říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.

Nová prodejna s prodejní plochou 1 017 m2 nabízí obyvatelům Vráta a okolí tradiční nabídku potravin s důrazem na produkty českých dodavatelů, čerstvé ovoce a zeleninu i pečivo. Nechybí ani nabídka kvalitního masa, uzenin, mléčných produktů nebo nápojů. Zákazníci se mohou těšit i na nabídku oblíbených produktů privátních značek BILLA, ať už je to Česká farma, Clever, Vocílka nebo BILLA Premium. Pro pohodlný nákup je k dispozici také samostatné parkoviště s 69 parkovacími místy, včetně vyhrazeného parkování pro hendikepované a rodiče s dětmi.

Nová prodejna ve Vrátu je v rámci dlouhodobém plánu udržitelnosti společnosti BILLA, stejně jako všechny prodejny tohoto řetězce v České republice, vybavena nejmodernějšími technologiemi ohleduplnými k životnímu prostředí. Instalováno je mimo jiné úsporné vnější i vnitřní LED osvětlení, či řízení vytápění i klimatizace a chladicích systémů. Pro udržitelně smýšlející zákazníky jsou připraveny například sáčky k opakovatelnému používání nebo odnosné tašky z recyklovaného a dále recyklovatelného plastu. Pro samotný nákup jsou jim k dispozici recyklované příruční košíky s nosností 15 kilogramů, které obsahují 75 % až 95 % recyklovaného plastu.

První zákazníky přivítala nová prodejna ve středu 19. června 2024. Otevřená bude od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 a v neděli od 8.00 do 20.00.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010