COOP nově nabízí speciality přímo z Itálie

Spotřební družstva COOP v České republice se specializují na prodej tradičních výrobků od českých výrobců. Některé věci se v České republice ale nevyrábí, nebo nerostou. Přesto je chce COOP nabídnout svým zákazníkům. COOP Česká republika proto začal dovážet vybrané speciality přímo z Itálie od výrobců, pro Italská spotřební družstva vystupující také pod označením COOP.

Spotřební družstva v Itálii, vystupující rovněž pod značkou COOP. jsou největším maloobchodním prodejcem v zemi. Coop je v Itálii je však více než jen obchodník s tradicí od roku 1854. Jeho cílem je nabízet špičkové místní produkty za spravedlivé ceny. Byl několikrát oceněný za své výrobky COOP, které jsou zaměřené na maximální dokonalost, která je pro každého Itala, tou nejdůležitější. Důkazem správnosti je i skutečnost, že více jak 8 milionů Italů je členy spotřebních družstev v Itálii. U výrobků je kromě kvality kladen i velký důraz na ekologický způsob výroby, odpovědný přístup ke krajině i všem zaměstnancům. Ve svém portfoliu nabízí také řadu BIO výrobků, regionálních specialit, potravin pro lidi s alergiemi a jinými omezeními.

Přesto, že se prodejny COOP v České republice orientují hlavně na tuzemské regionální výrobky, chtějí nabídnout na doplnění i prověřené výrobky ze zahraničí,“ říká Lukáš Němčík ze společnosti COOP.

Dovoz vlastních výrobků COOP z Itálie je tak garancí kvality a podobných hodnot jako u nás. V současnosti je sortiment tvořen několika desítkami druhů, v nichž je zastoupen například extra panenský olivový olej, pomerančová marmeláda, olivy, balzamikový ocet, vinný ocet, rýže Arborio, grissini, bruschetty, těstoviny tagliatelle, nebo sugo omáčky. Výrobky je možné zakoupit na vybraných prodejnách COOP, Terno, Trefa a Konzum po celé České republice.

 

Zdroj a foto: COOP

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme