Čokoládový veletrh v galerii Liberec Plaza

Ta je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a sladkostí, kteří se chtějí pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit, jak vařit s čokoládou.

Návštěvníci se mohou těšit na velkou výstavu asi 1 000 kusů obalů čokolád z celého světa, které zapůjčil pan Stanislav Kramský, historické předměty a fotografie vztahující se k výrobě čokolády nebo na kulinářskou přehlídku, kde liberečtí šéfkuchaři předvedou své originální recepty s použitím čokolády. Milovníci čokolády mohou nakoupit různé druhy čokolád a čokoládové výrobky u prodejních stánků a pro všechny, kteří budou chtít během veletrhu trochu odpočívat, bude připraven masážní salon a téměř hodinová relaxační čokoládová masáž.

„Čokoládová Show slaví úspěchy po celém světě, např. je velmi známá v Paříži, New Yorku, Šanghaji či Moskvě. Proto věříme, že nadchne i obyvatele a návštěvníky Liberce. Zajímavým lákadlem budou jistě originální obrazy malované hořkou, bílou a barevnou čokoládou štětcem a špachtlí na plátno, které pochází z ateliéru umělce Vladimíra Čecha, přezdívaného „český Picasso“,“ uvedla Nancy Haisová, marketingová manažerka nákupní galerie Liberec Plaza.

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010