Český výrobce čalouněného nábytku Böhm Jihlava slaví 25. výročí založení

Nábytek kompletně navržený a vyrobený v České republice – splněný sen patriotů, příznivců tuzemských značek a každého, kdo hledá spolehlivou kvalitu za příznivou cenu, to je čalouněný nábytek Böhm Jihlava. Za 25 let existence firmy hrdé označení země původu „Made in Czech Republic“ ozdobilo více než 168 250 sedacích souprav značky Böhm. Původně českou pobočku německé mateřské společnosti založenou v roce 1993 o 13 let později převzal český majitel a stala se součástí WOOD-FOREST GROUP a.s. Další mezník přišel v roce 2010 s otevřením luxusního showroomu EXIT 112 v Jihlavě a rozšířením obchodní sítě.

Za úspěchem značky Böhm stojí dokonalá funkčnost, komfort, špičkový design, prvotřídní kvalita, precizní řemeslné provedení, ekologické a zdravotně nezávadné materiály. A také ikonické kousky, které k produkci českého výrobce přitáhly pozornost. Dosud nejoblíbenějším modelem v historii firmy je sedací souprava PASSAU z roku 1996. V roce 2012 vzbudily značný zájem sedačky BERN a další modely řady Elastic Collection vyrobené z použitím speciálního ultraprodyšného rouna. Nejnovějším přírůstkem mezi četnými oceněními za design a za progresivní technologie pro výrobky se značkou Böhm je prestižní mezinárodní cena iF Design Award 2018 za křeslo PHOENIX designera Michala Karafiáta.

  

Atraktivní sedací soupravy, křesla či rozkládací pohovky Böhm potěší jak zájemce o funkční a praktický čalouněný nábytek, tak příznivce individuálních řešení a nápaditého designu s puncem luxusu. Výroba má zakázkový charakter, takže každou objednávku provází osobní přístup. Mezi novinkami i produktovými evergreeny jsou modely vhodné do soukromých i veřejných prostor, pestrá je i nabídka potahových materiálů – od AquaClean, umožňující snadné čištění, přes látky s úpravami proti roztočům či s teflonovou úpravou až po pigmentové nebo luxusní anilinové kůže.

 

Zdroj a foto: Böhm Jihlava

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010