Bonami otevírá své první kamenné kuchyňské studio

Nabídka oblíbeného prodejce nábytku a designového vybavení do domácnosti Bonami se dnešním dnem významně rozrůstá, nově v ní totiž zákazníci najdou celé kuchyně. Od těch blokových, dostupných pro každého, přes kuchyně na míru až po luxusní řešení včetně veškerých spotřebičů. Vše v německé kvalitě, od návrhu po montáž. Bonami opět sází na plně digitální řešení, ovšem se silným odrazem offline: společně s novou službou totiž představuje i Bonami kuchyňské studio v obchodním centru Westfield Chodov.

Celý proces od inspirace na webu přes precizní návrh s pomocí designéra až po poslední ergonomické detaily lze díky silně personalizované službě zařídit online, finální verzi kuchyně pak Bonami poskládá se vším všudy přímo v reálných kulisách studia o rozloze 200 metrů čtverečních, kde si tuto „kuchyni nanečisto” může zákazník osahat a vyzkoušet ještě před samotným nákupem. Návrh, který garantuje kvalitu a správné ergonomické řešení kuchyně, Bonami navíc vytvoří zdarma bez podmínky nákupu.

„Po téměř roce náročného plánování a příprav dnes konečně můžeme říci, že lidem vybavíme opravdu celý domov včetně kuchyně. A to tak, že je to bude bavit. Kromě stovek vzorových kuchyní na webu máme k dispozici i designéry, kteří se zákazníky veškerý proces projdou během videohovoru, do tří dnů vytvoří návrh a zákazníkům předloží 3D hyperrealistickou vizualizaci budoucí kuchyně. V případě potřeby zašlou vzorky materiálů až domů. Ať už máte vlastní nápad, inspirovali jste se některou z již vytvořených kuchyní na našem webu, nebo si přinesete návrh z libovolného studia, dáme takové doporučení, aby výsledek splňoval všechny kvality, zejména s důrazem na každý optimálně využitý centimetr kuchyně,“ říká Radek Hampl z Bonami, který celý projekt řídil. „To, co si s námi zákazník vytvoří z pohodlí domova, pak uvidí i v našem kuchyňském studiu, aby získal konkrétní představu, jak bude kuchyň v reálu vypadat,“ dodává.

Služba, která vznikla současně jako protipól ke složitému a časově náročnému plánování a obcházení několika dodavatelů, si klade za cíl celý proces maximálně zjednodušit. Kuchyni tak Bonami doručí do šesti týdnů od objednání, poskytne prodlouženou záruku i průběžný servis. „Pokud vám během záruční doby vyšisují dvířka od sluníčka, přijedeme a vyměníme je,” uzavírá Radek Hampl.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme