Showdown Displays Europe: Rozsviťte svou reklamu!

Rozsviťte svět pro lidi kolem vás. Dejte o sobě vědět tím nejzářivějším způsobem. Máte pouze jednu možnost, jednu příležitost, abyste zanechali ten nejlepší dojem! Buďte středem pozornosti s rodinou produktů Brightbox!

Postavte si svou zeď

Ale nejprve vám představíme nového člena: Buďte pořádně vidět s Brightboxem XL! Působivou stěnou, u které si můžete být jisti, že na svou značku či reklamu upozorníte. S rámem hlubokým pouhých 12 cm je to jedna z nejpropracovanějších stěn, které můžete najít. Během několika minut Brightbox XL sestavíte a v případě potřeby zase rozeberete. Je to ideální řešení pro krátkodobou reklamu. Díky přenosné tašce, která je součástí, můžete stěnu snadno přepravit na další akci nebo nebo výstavu.

Ohromí vás

  • Ideální pro krátkodobou propagaci na výstavách
  • Snadné sestavení a přenášení s taškou
  • Jednoduché uchycení a výměna potištěné látky (SEG)
  • Barevná teplota 6500K
  • 24V LED podsvícení hrany skla
  • Živé barvy díky LED podsvícení látky se silikonovým obšitím
Ve velkém!

Pořiďte si celou kolekci rodiny Brightbox a vytvořte si kompletní prezentaci! Single, Double, promostolek a XL: Pokud hledáte nový stánek na výstavu nebo způsob, jak postavit svou propagaci ve vašem obchodě, Brightboxy mohou být tím pravým řešením, které hledáte. Nechte zazářit sebe i svou propagaci s rodinou Brightbox. Stačí kliknout a můžete začít zářit!

Přesvědčte se sami!

Potřebujete více informací? Obraťte se na náš tým obchodních zástupců, který pro Vás najde to nejlepší řešení. Podívejte se na náš celkový sortiment na jansen-display.cz.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme