BILLA dokončila plán expanze pro letošní rok

  • Obchodní řetězec BILLA otevřel svoji v pořadí 252. prodejnu v České republice.
  • Nově zákazníci nakoupí své oblíbené potraviny také v Rumburku v Ústeckém kraji.
  • Jde o v pořadí 8. nově otevřenou prodejnu, a BILLA tím úspěšně dokončila svůj plán expanze pro rok 2022. Nové prodejny BILLA v průběhu roku otevřela také v Mladé Boleslavi, Fulneku, Stříbře, Praze-Kunraticích, Zbirohu, Novém Strašecí a Žďáru nad Sázavou.

Ve středu 14. prosince 2022 se v 7 hodin ráno poprvé svým zákazníkům otevřela nová prodejna obchodního řetězce BILLA v Rumburku. Stojí v Retail parku na třídě 9. května a zákazníkům nabídne prodejní plochu o téměř 900 m2. BILLA nově otevřenou prodejnou dokončuje svůj letošní plán expanze.

V pořadí 252. prodejna BILLA v Česku byla vybudována v blízkosti autobusového nádraží a železniční stanice. Na prodejní ploše téměř 900 m2 nabídne zákazníkům z Rumburku a jeho okolí jak široký výběr potravin zejména od českých dodavatelů, tak nepotravinový sortiment a drogistické zboží. V nabídce nebude chybět ani široká nabídka privátních značek řetězce BILLA. Zákazníci zde naleznou například produkty oblíbených privátních značek BILLA, BILLA Premium, Naše Bio, Česká farma, Vocílka nebo oblíbenou značku Clever.

Řetězec BILLA v tomto roce významně investuje do rozšiřování a digitalizace sítě svých prodejen. V rozpočtu na expanzi vymezil řetězec až 1,32 miliardy korun. „Snažíme se postupně přibližovat stále větší části české populace, a proto čím dál častěji zprovozňujeme prodejny také v menších městech. Těší nás, že můžeme v Rumburku otevřít naši první prodejnu, díky které to k nám budou mít obyvatelé města i jeho okolí na nákupy blíže. Zákazníci se u nás mohou těšit na bohatou nabídku kvalitních, čerstvých, sezónních a lokálních produktů,“ říká Liam Casey, generální ředitel BILLA ČR.

V nabídce nové prodejny BILLA v Rumburku najdou zákazníci také výrobky speciální výživy pro zákazníky s různými výživovými intolerancemi nebo omezeními. Dohromady nabídka nové prodejny BILLA čítá přes 8 000 položek od tuzemských a zahraničních producentů. V samotný den otevření prodejny také zákazníci ke svému nákupu získají malou pozornost v podobě nákupní tašky zdarma a k nákupu nad 500 korun také šumivé víno a ovoce.

Tak jako další české prodejny BILLA, i nová prodejna v Rumburku disponuje moderními technologiemi šetrnými k životnímu prostředí. Ve všech nových prodejnách BILLA zákazníci najdou pouze příruční košíky s nosností 15 kilogramů, které obsahují mezi 75 % a 95 % recyklovaného plastu. V nové prodejně jsou také k dispozici sáčky k opakovatelnému používání, odnosné tašky z recyklovaného a dále recyklovatelného plastu nebo regálové děliče ze 100 % recyklovaných materiálů. „Ochrana životního prostředí je jedním z našich dlouhodobých cílů a velkých závazků, kterým se věnujeme v rámci plánu B. Pro ochranu okolního prostředí toho děláme mnoho. Například od tohoto roku nenabízíme v našich prodejnách žádnou pyrotechniku, čímž chceme přispět k lepšímu životu divokých i domácích zvířat,“ doplňuje Liam Casey.

Prodejna v Rumburku zákazníky poprvé přivítá ve středu 14. prosince 2022 v 7.00 hodin ráno. Poté bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin a v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin. K pohodlnému nákupu přispěje celkem 76 parkovacích míst, včetně vyhrazeného parkování pro hendikepované a rodiče s dětmi.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010