Novým Government Affairs & CSR manažerem společnosti Tesco je Martin Lupa

Martin Lupa (39) se stal na začátku tohoto roku novým manažerem oddělení Government Affairs a CSR (Corporate Social Responsibility) společnosti Tesco. Ve své nové roli bude zodpovědný hlavně za spolupráci s veřejnou správou a neziskovým sektorem a rovněž za aktivity Nadačního fondu Tesco.

„Tesco je významný zaměstnavatel a jako společnost velmi dbá na podporu komunit a občanské společnosti. I proto jsem velmi rád, že se stávám součástí jeho týmu. Tesco realizuje řadu společensky prospěšných projektů, jako je prevence plýtvání potravinami, podpora a rozvoj místních komunit či mladých lidí. Mým úkolem, na který se těším, je tyto činnosti nejen posilovat a dále rozvíjet, ale také o nich zvyšovat povědomí u široké veřejnosti,“ říká Martin Lupa.

V oblasti Government Affairs nahradil Martin Lupa Ivana Kubányiho, který se bude nadále věnovat této agendě na Slovensku. V CSR oblasti a aktivitách Nadačního fondu střídá Lupa Martinu Šilhánovou, která se rozhodla přijmout nové výzvy mimo společnost Tesco.

Pracovní kariéru začal Martin Lupa ve společnosti Procter & Gamble, kde působil pět let v obchodním oddělení, z toho dva roky v Budapešti. Následně působil na různých pozicích ve společnostech Avon Cosmetics, ČSOB a mBank.

Martin Lupa vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů VŠE, obor mezinárodní obchod. Ve volném čase se snaží věnovat rodině. Mezi jeho koníčky patří také sport, zejména běh a kolo.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme