Konsepti má novou manažerku marketingu a dodavatele PR služeb

2993 zobrazení

Manažerkou marketingu společnosti Konsepti se stala Lenka Fučíková. PR služby bude externě zajišťovat studio PIART a Lucie Šplíchalová.

Lenka Fučíková do Konsepti přichází z agentury Nydrle, kde pracovala zejména na digitálních projektech pro Moneta Money Bank, Vodafone, LG, Billu či Unilever. Zkušenosti s marketingem a komunikací sbírala v minulosti také ve startupu Lunchtime.cz (který v roce 2014 koupilo indické Zomato) či DHL IT Services.

„V Konsepti budu mít na starosti celý marketing – online i offline. Mým cílem je zejména nadále posilovat pozici značky jako špičky v oboru a marketing více napojit na obchodní aktivity firmy.“

PIART, který zastupuje Lucie Šplíchalová, má v portfoliu klienty jako Sipral, Iceland, Nadace Vodafone, Nadace OSF či IN(ternet) Generation. Konsepti od spolupráce očekává posílení vztahů s médii a obecného povědomí o značce, lepší využití komunikačního potenciálu atraktivních značek i produktů a PR podporu při svých aktivitách a eventech pro veřejnost, které se v Holportu konají.

 

Zdroj a foto: Konsepti

Koláž: redakce