Jana Očadlíková manažerkou marketingu divize Laundry and Home Care Henkel ČR/SR

1574 zobrazení

Do pozice manažerky marketingu divize Laundry and Home Care společnosti Henkel pro český a slovenský trh byla od 1. září 2019 jmenována Jana Očadlíková. Od roku 2016 působila ve vídeňské centrále Henkel CEE, nejdříve ve vedení kategorie prostředků na mytí nádobí, později celé kategorie čističů pro domácnost. Ve své funkci se chce zaměřit na další posílení značek, hledání nových příležitostí pro růst, včetně oblasti udržitelnosti.  

„Jsem příkladem, jak společnost Henkel pracuje na rozvoji svých zaměstnanců. Každý manažer by měl poznat různé oblasti businessu, ale v dnešním globálním prostředí i různé trhy,“ vysvětluje své karierní kroky Jana Očadlíková a dodává: „Já jsem měla možnost pracovat na strategii značek pro velmi různorodé trhy střední a východní Evropy, což byla výzva i obohacující zkušenost. Jsem ráda, že jsme úspěšně zvládli přinést na trh několik klíčových inovací a nyní se těším na implementaci dalších významných novinek napříč portfoliem pracích a čisticích prostředků v ČR a SR.“

Jana Očadlíková pracuje ve společnosti Henkel od roku 1996. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Mluví plynně anglicky a německy.

Zdroj a foto: Henkel ČR