Gerhard Fischer odchází z pozice jednatele dm drogerie mark

Z pozice předsedajícího jednatele dm drogerie markt odchází k 30. září 2021 Gerhard Fischer. Rozvoji společnosti dm se věnoval téměř 40 let, u zrodu jedné z nejoblíbenějších drogerií na českém i slovenském trhu a současné jedničky na drogistickém trhu stál takřka od samého počátku.

Svou kariéru v dm zahájil Gerhard Fischer v roce 1982 na pozici oblastního manažera rakouské dm. V letech 1992 až 1996 působil jako poradce dm drogerie v Čechách a na Slovensku, poté se stal jednatelem obou dceřiných společností. Vzhledem k velkému potenciálu růstu dm na českém trhu se od roku 2004 již plně věnoval vedení dm Česká republika.

 

O chod společnosti dm Česko se bude starat širší vedení

V souvislosti s ukončením aktivní pracovní kariéry Gerharda Fischera dochází k organizačním změnám ve vedení společnosti. Národní i mezinárodní agendu Gerharda Fischera přeberou jednatelky Martina Horká a Markéta Kajabová, které budou nadále zodpovědné také za resorty a regiony, jež v současné době vedou. „Velmi si vážíme práce, kterou Gerhard Fischer v dm odvedl. Představuje pro nás závazek do budoucna – pokračovat v jeho odkazu a udržet dm na špičce českého drogistického trhu. Děkujeme za jeho příkladné vedení prosperující společnosti a přejeme hodně štěstí i v další životní etapě,“ uvádí jednatelky Martina Horká a Markéta Kajabová.

Nově bude etablováno širší vedení společnosti, které se rozroste o další tři členy. Do širšího kruhu vedení nově patří manažerka sortimentu Michaela Zikmundová, manažer komunikace Jiří Peroutka a manažer IT Josef Razím.

Takto vytvořená hierarchie si klade za cíl prohloubit spolupráci zástupců těchto odborných oddělení na mezinárodní úrovni a využít jejich znalostí pro strategické rozhodování. Nové uspořádání má vést k zajištění stability společnosti dm a zároveň ke kontinuitě dalšího rozvoje při neustále se měnících podmínkách.

 

Nová organizace vedení společnosti dm drogerie markt Česká republika:

  • Martina Horká, jednatelka zodpovědná za resorty marketing & nákup, logistika a lidské zdroje + regionálně zodpovědná;
  • Markéta Kajabová, jednatelka zodpovědná za resorty expanze, F&C a ISM + regionálně zodpovědná;
  • Alena Střížová, prokuristka zodpovědná za resort lidských zdrojů + regionálně zodpovědná;
  • Petr Vaněček, prokurista zodpovědný za resort logistiky + regionálně zodpovědný;
  • Veronika Skusilová, prokuristka zodpovědná za resort F&C a ISM + regionálně zodpovědná;
  • Michaela Zikmundová, manažerka sortimentu;
  • Jiří Peroutka, manažer komunikace;
  • Josef Razím, manažer ISM.
zleva: Petr Vaněček, Michaela Zikmundová, Martina Horká, Markéta Kajabová, Veronika Skusilová, Alena Střížová, Josef Razím a Jiří Peroutka.

 

Zdroj a foto: dm drogerie markt

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010