Eva Veličková se stala novou ředitelkou komunikace a tiskovou mluvčí Svazu průmyslu a dopravy ČR

Na pozici ředitelky komunikace a tiskové mluvčí Svazu průmyslu a dopravy České republiky (SP ČR) nastupuje Eva Veličková (33 let).

Eva Veličková bude zodpovídat za externí, interní a online komunikaci svazu. Ve funkci vystřídá Milana Mostýna, který vedl sekci komunikace od roku 2012 a v týmu působí. Svaz průmyslu a dopravy ČR přímo zastupuje 136 českých firem, další stovky pak prostřednictvím 31 oborových svazů a asociací.

Vést komunikaci tak významného svazu vnímám jako velkou příležitost a prestiž. Rozsah aktivit svazu je velice široký a komunikace pestrá. Pracujeme s různorodým obsahem, cílovými skupinami a nástroji. Těší mě, že mohu přispívat ke zlepšení image českého průmyslu a zabývat se tématy, které ovlivňují českou ekonomiku,“ uvedla Eva Veličková.

Eva Veličková působila osm let (2008-2016) jako PR konzultant v agentuře AMI Communications, kde mimo jiné pracovala pro huť ArcelorMittal Ostrava, výrobce minerálních vod Karlovarské minerální vody či Asociaci inovativního farmaceutického průmyslu. V roce 2016 nastoupila jako Senior Account Manager do online-marketingové agentury PRIA. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou, roční stipendium na americké univerzitě University of Nebreska-Lincoln a půlroční na španělské Universidad de Sevilla. Je absolventkou kurzu London School of PR.

Domluví se také anglicky, španělsky a italsky.

 

Zdroj a foto:  Svaz průmyslu a dopravy ČR

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010