Kuchař Ondřej Slanina uvaří pro LG podzimní menu

Společnost LG Electronics (LG) ve spolupráci s kuchařem Ondřejem Slaninou připraví pro návštěvníky akcí v Brně a Jihlavě ochutnávku podzimního menu. Spolupráce se koná při příležitosti Firemního dne HP Tronic a FAST Days. Obě akce jsou zaměřeny na spotřební elektroniku. 

Ondřej Slanina je český kuchař s řadou profesních ocenění a vyznamenání. V současné době je šéfkuchařem pražské restaurace Chateu St. Havel a spolumajitelem cateringové společnosti. Mimo vaření se věnuje i vzdělávání v oblasti gastronomie, například i pořadem Kluci v akci na programu České televize.   

„Ondřej si pro návštěvníky akcí připravil podzimně laděné menu. Věříme, že kromě dobrého jídla návštěvníci ocení i ukázku našich kuchyňských spotřebičů v praxi,“ říká Andrea De Sousa, marketingová manažerka LG. Návštěvníci se tak mohou těšit na čtyřchodové menu, ve kterém budou jak sezónní suroviny, jakými jsou například dýně, kaštany či hrušky, tak také i netradiční ingredience v podobě rakytníku a aronie.

LG letos rozšiřuje nabídku kuchyňských spotřebičů o čtyři novinky, dvě indukční desky a dvě vestavěné trouby. Indukční vestavěné desky se mohou pochlubit například funkcemi Booster, tedy rychlý náběh ohřevu a zároveň minimální zbytkové teplo, STOP&GO umožňující rychlé zastavení a opětovné spuštění dané zóny a dotykové ovládání typu Slider.

Firemní den HP Tronic se uskuteční 30. října 2015 v prostorách Brněnského výstaviště. Veletrh FAST Days bude probíhat o týden později, tedy 5. listopadu 2015, v logistickém areálu JIPOCAR u Jihlavy.

 

Redakce