Jaroměřský Lidl získal ocenění za kvalitu

668 zobrazení

Prodejna Lidl v Jaroměři v ulici Hradecká bodovala v prestižní soutěži Diamantová liga kvality. Náleží ji nejen certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy kvality, ale získala také Zvláštní cenu prezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Ceny převzali zástupci prodejny na slavnostním galavečeru Diamantové ligy kvality, který se konal ve čtvrtek 24. ledna v Kaiserštejnském paláci v Praze.

 „Ceny nás samozřejmě těší. Největší zásluhu na tomto úspěchu má přitom všech 27 zaměstnanců prodejny, díky kterým se sem zákazníci rádi vracejí,“ uvedla tisková mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Prodejna v Jaroměři byla otevřena v červnu roku 2004 a dlouhodobě se těší přízni zákazníků. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejny také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu.

Diamantová liga kvality je společným projektem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu, který podporuje vláda České republiky a je součástí Národní politiky kvality.  Soutěž proběhla letos již potřetí. Prodejny jsou hodnoceny nezávislými auditory na základě mnoha parametrů, jako jsou legislativní pravidla, hygienické podmínky nebo znalosti a vstřícnost zaměstnanců.

Zdroj a foto: Lidl