Chipsy Lay’s “vykoply” fotbalovou kampaň s Messim

3110 zobrazení

Značka chipsů Lay‘s spustila kampaň během závěrečné fáze Ligy mistrů UEFA, které je zároveň i partnerem. Kampaň, jejíž tváří je i argentinský fotbalový útočník Lionel Messi, je viditelná v on-line i off-line prostředí, a to zejména na pultech obchodů, kde se Lay´s představily v limitovaných fotbalových obalech. 

„Již minulý rok jsme zaznamenali pozitivní ohlasy na speciální balení našich usměvavých‘ chipsů. Proto jsme se rozhodli se tímto konceptem inspirovat i pro letošní fotbalovou kampaň, ve které míříme na početnou skupinu fanoušků fotbalu,“ uvedla Hana Plešmídová, manažerka značky Lay´s.

Princip kampaně je jednoduchý: Lay´s si vybraly z celého světa šest fotbalových „superfanoušků“, jejichž emoce při sledování fotbalových zápasů zobrazuje na svých limitovaných obalech. Speciální design obalu, sedmý, je věnovaný Lionelovi Messimu, fotbalové hvězdě klubu FC Barcelona.

Fotbaloví „superfanoušci“ vystupují ve dvou TV spotech, které běží na kanálech televizních skupin Prima, Barrandov a na televizi Óčko.

FTV Prima. V rámci sociálních sítí je značka aktivní na svém lokálním facebookovém profilu a Instagramu. Pod hastagem #fandislays na nich probíhá soutěž, do které se mohou lidé zapojit sdílením fotografií s fotbalovou edicí brambůrků Lay´s.

Vizitka kampaně:

Timing: 4-6/2018

Mediální nasazení: TV, online, instore

Digitální agentura: 2Fresh

Produkční agentura: Mark BBDO

První spot:

Druhý spot: 

 

Zdroj a foto: PepsiCo CZ