Karlovarský Lidl získal ocenění za kvalitu

484 zobrazení

Prodejna Lidl v Karlových Varech v ulici Dolní Kamenná bodovala v prestižní soutěži Diamantová liga kvality. Nově ji náleží certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy kvality. Ocenění převzali zástupci prodejny na slavnostním galavečeru Diamantové ligy kvality, který se konal ve čtvrtek 24. ledna v Kaiserštejnském paláci v Praze.

„Ocenění nás samozřejmě těší. Největší zásluhu na tomto úspěchu má přitom všech 32 zaměstnanců prodejny, díky kterým se sem zákazníci rádi vracejí,“ uvedla tisková mluvčí společnosti Zuzana Holá.

Karlovarská prodejna byla otevřena v listopadu roku 2016. Jedná se o prodejnu nové generace, jejíž stavba nahradila původní prodejnu. Zákazníkům nabízí pohodlné nakupování od začátku do konce. Při výstavbě bylo pamatováno také na zaměstnance, kteří mohou využívat prostorné zázemí včetně odpočinkové místnosti a nebo zastřešené terasy.

Diamantová liga kvality je společným projektem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu, který podporuje vláda České republiky a je součástí Národní politiky kvality.  Soutěž proběhla letos již potřetí. Prodejny jsou hodnoceny nezávislými auditory na základě mnoha parametrů, jako jsou legislativní pravidla, hygienické podmínky nebo znalosti a vstřícnost zaměstnanců.

Zdroj a foto: Lidl