Vítězem VCTS 10/2022 je Pražská čokoláda Steiner & Kovarik

Vítězem říjnového kola Visa Czech Top Shop je Pražská čokoláda Steiner & Kovarik, která sídlí ve Slovanském domě v Praze. Už po vstupu do této exklusivní prodejny v samotném centru Prahy je inspektorům Visa Czech Top Shop jasné, že tady si milovníci čokolády přijdou opravdu na své. Připadáme si tu totiž spíše jako v parfumérii. Srovnání se tu nabízí, neboť čokoláda, stejně jako parfém, útočí na všechny naše smysly.

Při našem hodnocení jsme ocenili krásnou prezentaci portfolia ručně vyráběných čokolád té nejvyšší kvality. Při prezentaci nabízených výrobků je poukazováno na kvalitní české suroviny, především nugát a také je zde možnost ochutnat vzorky přímo na místě. Zákaznický zážitek umocňuje skvěle proškolená obsluha, která nás mimo jiné informuje o existenci vlastní výrobny. Díky ní jsou schopni ohlídat špičkovou kvalitu i servis, který zákazníkům poskytují. Vítězství je to zasloužené a my jim moc gratulujeme!!!

Druhé místo obsadil koncept Moje Party v Praze na Proseku. Na 260m2 zde najdeme spoustu stylových doplňků a dekorací, které by na žádné party nebo oslavě neměly chybět. Inspektoři ocenili velké vzdušné prostory s dobrou navigací. Také se je zaujalo označení akčního zboží, prezentace probíhajících soutěží o hodnotné ceny a propagace nabízeného zboží influencery, kteří jsou dnes pro mladou generaci velmi inspirující. Samozřejmostí je možnost vyzvednout si zboží z e-shopu. S každým naším dotazem či přáním nám pomohl velmi milý a ochotný personál. Tuhle prodejnu si prostě zamilují všichni ti, kteří se rádi baví!!!

Třetí místo v říjnu získala prodejna květin Flamengo v Olympii Olomouc. Krásná a především voňavá prodejna je viditelná již z dálky díky výborné pozici naproti velkému supermarketu. Takto je skvěle vyřešena samotná navigace k ní. Po vstupu naši inspektoři ihned zaznamenali široký sortiment nabízených květin a doplňků. Je vidět, že floristy, se kterými jsme se na prodejně setkali, jejich práce baví. Rádi tu zkoušejí nové odvážné kombinace, aby potěšili i ty nejnáročnější zákazníky. Květina je věc osobního vkusu a každý ho máme trošku jiný, proto inspektoři ocenili, že pokud byste si na prodejně přece jen nevybrali z kytic připravených k okamžitému odběru, milá obsluha Vám uváže kytici dle vašeho přání. Skvělé!!!