Vítězem VCTS 2/2023 se stala prodejna Lidl v Praze Na Příkopech

Lidl v ulici Na Příkopech

Nová prodejna Lidl, která se stala únorovým vítězem v soutěži Visa Czech Top Shop, se nachází v centru Prahy v historické budově v ulici Na Příkopě, kde dříve fungovala Československá obchodní banka. Součástí prodejny je tak třeba původní trezor, respektive jeho dveře, a eskalátor při vstupu do prodejny. Ve stejné budově se nachází také známá prodejna hraček Hamley´s, která byla oceněna v rámci naší soutěže v prosinci 2021. Jde zároveň o teprve druhou pobočku, kam se Lidl rozhodl nainstalovat samoobslužné pokladny a tuto skutečnost inspektoři Visa Czech Top Shop při svém hodnocení zákaznického zážitku velmi ocenili. Tato prodejna cílí spíše na realizaci menších nákupů obyvatel přilehlých čtvrtí a zaměstnance či turisty. Vyniká atypickými prostory s širokými uličkami a nabízí rovněž rozsáhlý odkládací prostor u pokladen. Zákazníci mají k dispozici Wi-Fi zdarma a automat na kávu.

BIODAY OC Arkády Pankrác

Obchod Bioday v pražských Arkádách, který v hodnocení VCTS v únoru získal druhé místo, na první pohled usiluje o to, být změnou, kterou mnozí chtějí vidět okolo sebe. Inspektoři velice ocenili poctivý přístup k zákazníkovi jak z pohledu jednotlivců, tak v globálním měřítku – důležitým aspektem prodejní filozofie je totiž udržitelnost a starost o celou planetu. Najdeme zde širokou nabídku těch nejlepších produktů lokálních dodavatelů od čerstvého žitného i bezlepkového pečiva, přes mléčné výrobky z malých farem s nejpřísnější certifikací Demeter, až po ovoce a zeleninu v biokvalitě. Vše je v prodejně perfektně prezentováno v dřevěných a přehledných regálech doplněných dobrou navigací a POP materiály. Skvělý je také bezobalový koutek nabízející stáčenou i sypanou eko drogerii a široký sortiment biopotravin. Milovníci müsli zde najdou i českou legendu – značku Mixit. To vše je přitom doprovázeno skvěle proškoleným a nápomocným personálem. Gratulujeme!

Globus Fresh

Třetí pozici v únorovém hodnocení získal Globus, který otevřel prodejnu v konceptu Fresh v Petržílkově ulici v pražských Stodůlkách. Inspektoři hodnotili pozitivně fakt, že je v této menší prodejně nabízený sortiment přiblížen lidem v jejich místě bydliště. Zákazníci tu mohou pořídit potraviny od čerstvého pečiva ke snídani přes vydatný oběd až po chutnou večeři. Z Freshe si mohou zákazníci odnést čerstvou kávu v kelímku nebo rovnou hotový oběd v krabičce. Ochotný a nápomocný personál ve slušivých uniformách se po prodejně skvěle orientuje a také nám prozradil, že tento obchod je přímo navázán na hypermarket na pražském Zličíně, ze kterého je několikrát denně čerstvým zbožím zásobován. Zákazníci tu mají samozřejmě možnost využít placení v samoobslužné zóně s pokladnami, což celý zákaznický komfort a kvalitní zážitek umocňuje.

Všem vítězům moc gratulujeme!

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010