Vítězem VCTS 1/2023 je LEGO prodejna v OC Westfield Chodov

Vítězem lednového kola hodnocení zákaznického zážitku Visa Czech Top Shop 2023 se stává první LEGO prodejna otevřená v České republice v OC Westfield Chodov. Na první pohled je zřejmé, že se jedná o absolutní ráj pro fanoušky lega všech věkových kategorií. Zákazníky v obchodě přivítá unikátní 3D model LEGO inspirovaný českou historií. Velmi dobře se v obchodě orientujeme díky skvělé navigaci podpořené pohyblivými LED displeji. Inspektoři při hodnocení využili možnost postavit si svůj vlastní výtvor z kostiček u interaktivního hracího stolu. Od milé obsluhy se dozvěděli o akcích, které jsou pořádány přímo v obchodě a které díky volnému tvoření podporují představivost u dětí i dospělých. Příkladem je věž, kde si zákazníci mohou vytvořit vlastní LEGO figurku. Třešničkou na dortu je speciální stěna LEGO Pick A Brick Wall, která nabízí skvělý způsob, jakým si návštěvníci mohou vybrat a koupit přesně ty jednotlivé dílky, které potřebují pro své stavby. Personál obchodu je velmi nápomocný a vy tak máte pocit, že čekají právě na váš dotaz. Vítězi moc gratulujeme!

Druhé místo v lednu obsadila prodejna a showroom elektrokol Ekolo.cz v Praze na adrese K letišti. Stavba je zapamatovatelná díky svému bio-dynamickému tvaru nakloněného lichoběžníku a sama je velmi zajímavým architektonickým prvkem. Po vstupu do velkého prostoru se inspektorům líbila především všudypřítomná propagace sportu a zdravého životního stylu v každém věku. Zaujalo je také skvělé vystavení vlastní navržené a vyráběné vyšší třídy elektrokol doplněné informačními brožurkami, kde se zájemce dozví vše, co ho o kole zajímá. Tato podpora prodeje je samozřejmě doplněna asistencí ze strany perfektně proškoleného personálu, který odpověděl na všetečné dotazy inspektorů. Od nich se dozvídáme, že specialisté z ekolo.cz se podílí na vzdělávacích projektech, které se zabývají školením cyklo-mechaniků a také, že v rámci podnikání provozují půjčovnu elektrokol.

Třetí místo si pro měsíc leden odnáší nedávno otevřená prodejna značky Under Armour v Palladiu, která se přestěhovala do větších prostor. Po vstupu do prodejny nás upoutá veliký LCD displej, kde běží reklamní spoty na nabízené zboží a ukazují možnosti jeho využití. Navigace ať směrem k prodejně, tak i v rámci interiéru, je řešena na výbornou a naši inspektoři se zde lehce orientovali. Od zkušené obsluhy se dozvěděli, že nyní nově kromě dámského a pánského oblečení a obuvi na běh a fitness mohou pořídit i oblečení na golf. Za největší výhody nákupu v tomto obchodě sami považují fakt, že Under Armour patří k předním vývojářům a prodejcům funkčního oblečení, obuvi a sportovního vybavení, které oblékají ti nejlepší sportovci světa. A my musíme souhlasit přinejmenším s tím, že zákaznický zážitek tady poskytují opravdu skvělý.

Všem vítězům moc gratulujeme!

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner