Ocenění VCTS za červenec převzali otec a syn Kostkovi

Letošní ročník soutěže Visa Czech Top Shop získal mezi finalisty další zajímavou prodejnu. Za měsíc červenec si ocenění převzali majitelé firmy KOSTKA Kolobka, s.r.o. z Hanušovic v Olomouckém kraji. Rodinná společnost už více než 20 let vyrábí kvalitní české koloběžky pro zákazníky všeho druhu. Jejich showroom a prodejna poskytuje zákazníkům maximální komfort při výběru oblíbeného dopravního prostředku do města i do přírody.

Ocenění převzali otec a syn Kostkovi 22. září přímo v prostorách prodejny. „Zdejší prodejna je unikátní v mnoha ohledech. Jednak vyniká umístěním v obklopení krásné jesenické přírody, a zákazníkům tak nabízí mimo jiné turistický zážitek. Zároveň také splňuje podmínky příjemné zákaznické zkušenosti, kdy si zde mohou vše pohodlně vyzkoušet, dozvědět se všechny důležité informace a potkat se s ochotným personálem. Jsme rádi, že jsme mohli tyto podnikatele, kteří do své práce dávají veliký kus srdce, ocenit a zařadit mezi 12 finalistů letošního ročníku,“ řekl Petr Polák, country manažer společnosti Visa pro Českou republiku.

Showroom a prodejna v obci Hanušovice funguje od roku 2014 hned vedle prostor samotné výroby koloběžek. Venkovní okolí je velmi hezky udržované a vyzývá k posezení na zahrádce před prodejnou. V její blízkosti nalezneme také speciálně upravenou testovací dráhu, na které si mohou zákazníci koloběžky důkladně vyzkoušet. Interiér prodejny je pak vybaven čistým, moderním designem i audiovizuální technikou v podobě LCD obrazovek. Návštěvníci mohou nahlédnout do celé řady katalogů či reklamních letáků a dozvědět se o koloběžkách všechny důležité informace. S výběrem jim pomůže zkušený a proškolený personál a nechybí ani možnost se u nákupu občerstvit.

„Naší velkou výhodou je, že si v naší prodejně mohou zákazníci vyzkoušet nejširší portfolio koloběžek. Děláme koloběžky pro děti, koloběžky na turistiku a sport, závodní koloběžky, koloběžky pro venčení psů nebo elektrokoloběžky,“ zmiňuje zakladatel rodinného podniku a zároveň starosta obce Hanušovice Marek Kostka starší, jehož „kolobky“, jak se v regionu koloběžkám říká, míří ve velkém i do zahraničí. Jeho inovativní přístup je patrný nejen v samotné prodejně, ale také v obci, kde zřídil cashless samoobslužnou restauraci.

„Ocenění Visa Czech Top Shop pro nás znamená mnohé. Zejména to, že naši práci děláme dobře a budeme v tom i nadále pokračovat. Lidé za námi dojíždějí i z velkých dálek a my jim chceme poskytnout ty nejlepší služby. Jsme rádi, že se nám to daří a těšíme se na finále letošního ročníku soutěže,“ řekl ředitel firmy Marek Kostka mladší.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme