MORIS design partnerem projektu Visa Czech Top Shop

Ve středu 11.  května 2022 podepsala společnost InstoreConsultingEU, která zaštiťuje unikátní soutěže VISA Czech Top Shop a VISA Slovak Top Shop, partnerskou smlouvu se společností MORIS design, která se již 25 let věnuje oblasti designu a realizaci prodejen. Za své projekty posbírala více jak 70 světových ocenění. Soutěž VISA Top Shop je a la „Michelinské“ expertní hodnocení prodejen a kvality zákaznického zážitku dle osmi stanovených kritérií.

Partnerskou smlouvu za přítomnosti Tomáše Prouzy, prezidenta SOCR ČR a Markéty Němcové, marketingové manažerky soutěže VISA Czech Top Shop podepsali v prostorách Svazu obchodu a cestovního ruchu (SOCR) Adam Klofáč, spolumajitel MORIS design a Jiří Beran, manažer soutěže VISA Czech Top Shop.

„Dnešní doba je velmi náročná a všichni jsme pod velkým tlakem. Snižování nákladů vede zákazníky k jisté nervozitě. O to je důležitější mít soutěž jako je VISA Czech Top Shop, která nám připomíná, jaké krásné věci umíme udělat, jak krásně umíme vybavit obchody a přilákat zákazníky,“ říká Tomáš Prouza, prezident SOCR ČR.

Smlouva o partnerství byla podepsána k 25letému výročí od založení společnosti MORIS design. „Partnerem soutěže jsme se stali, protože hodnoty naší firmy a soutěže VISA Czech Top Shop jsou podobné. Libí se mi komplexní a hodnotící kritéria, která vytváří soutěž velmi nezávislou. Zároveň díky ní očekáváme, že se potkáme s novými vizemi a osobami, které mají zajímavé návrhy v oblasti retailu,“ doplňuje Adam Klofáč, spolumajitel MORIS design.

MORIS design je leaderem v oblasti designu kamenných prodejen a zlepšování kvality zákaznického zážitku. Jeho unikátní projekt Super ZOO získává po světě i v České republice mnoho prestižních ocenění. Partnerství tak povede k posílení zdrojů, které budou pro projekt VISA Czech Top Shop velmi přínosné. „Vážíme si expertního pohledu MORIS design, protože za těch 25 let, co se na trhu v oblasti designu a výroby prodejen pohybují, nasbírali zajímavé know how, které bude určitě ku prospěchu celého projektu, říká Jiří Beran, manažer soutěže VISA Czech Top Shop.

Odkaz na video z podpisu smlouvy: https://youtu.be/EsSHRADd2_U

Souhrnná prezentace o soutěži VISA Czech TOP Shop: http://www.czechtopshop.cz/

O společnosti MORIS design: https://www.moris.cz/