Kam nemůže TOP SHOP a POP STAR, nastrčí ppm factum

Ve spolupráci s ppm factum realizujeme na našem portálu mistoprodeje.cz a miestopredaja.sk soutěže Visa Czech Top Shop, Visa Slovak Top Shop a soutěž POP Star, která od září 2023 probíhá také na Slovensku. Naši velkou oporou jsou skvělí auditoři, kteří díky své práci do našich soutěží vybírají zajímavé kamenné prodejny a netradiční POP vystavení, která jsou následně hodnocena odbornými porotami všech soutěží v obou zemích. Jako poděkování za jejich práci jsme dvěma vybraným auditorkám předali voucher na nákup do drogerie DM.

Na konci října jsme se sešli s auditorkou Magdalenou Kubalovou, které voucher předala Markéta Němcová, Country Manager Instore Consulting za Českou republiku a jen pár dní před tím proběhlo předávání také na Slovenku, kde Zuzana Imrichová, Country Manager Instore Consulting předala voucher Monice Marcinové za přítomnosti regionální AD Evy Kurimské.

Jsem moc ráda, že na soutěžích Top Shop spolupracujeme se společností ppm factum. Díky vysokému nasazení ředitelky Retail Auditu Michaely Klobáskové se dostala do povědomí, u mnohých zadavatelů „shop-in-shopů“, také soutěž POP Star, které měla v dubnu 2023 své první předávání ocenění vítězi za rok 2022 právě v prostorách ppm factum,“ dodává Jana Follprechtová, šéfredaktorka portálu mistoprodeje.cz

Ještě jednou děkujeme všem auditorům z ppm factum za jejich úžasnou práci.

Soutěž „Visa Czech Top Shop“ začala v roce 2020 díky odhodlání a vytrvalosti Jiřího Berana, Managing Partner Visa Top Shop Česko/Slovensko/Maďarsko, který i přes aktuální covidovou situaci v daném roce oslovil společnost Visa. Tu projekt hodnocení kamenných prodejen zaujal a tak již o rok později začala běžet soutěž na Slovensku a v roce 2022 také v Maďarsku pod názvem „Visa boltok boltja“, kde je Country Manager Instore Consulting Zsuzsanna Csukás. Soutěže „Top Shop” jsou analogií Michelinských hvězd udělovaných restauracím. Inspektoři inkognito navštěvují a hodnotí každý měsíc nominované prodejny. Z 12 vítězů jednotlivých měsíců určí finálová porota závěrečné pořadí nejlepších prodejen roku. Více informací o možnosti nominovat prodejnu do soutěže Visa Czech Top Shop najde zde. Do soutěže Visa Slovak Top Shop zde.

Soutěž „P.O.P. STAR“ je odbornou soutěží POP (point of purchase) reklam a sekundárních vystavení v místě prodeje, kterou pořádá portál mistoprodeje.cz a miestopredaja.sk ve spolupráci s divizí RETAIL AUDIT společnosti ppm factum. Podmínky nominace do soutěží POP Star CR  a  POP Star SK .

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři