Samsung otevírá prémiovou a zmodernizovanou značkovou prodejnu v Ostravě

Samsung znovu otevírá nově rekonstruovanou značkovou prodejnu v České republice, tentokrát v obchodním centru Forum Nová Karolina v Ostravě. Zákazníci si v ní budou moci vyzkoušet a zakoupit prémiové zboží korejské značky. Ti, kdo zavítají do nové prodejny, se můžou těšit na ultramoderní telefony, tablety, chytré hodinky, značkové příslušenství anebo třeba špičkové televize a další produkty. Prodejna slavnostně zahájí provoz v pátek 3. listopadu 2023 ve 12 hodin. K této příležitosti chystá Samsung pro zákazníky širokou škálu výhodných nabídek, které budou moct na místě využít. 

Od pátku do neděle se budou v pasáži obchodního centra konat doprovodné akce. Zákazníci prodejny můžou od přítomných hostesek Samsungu získat obálky s širokou nabídkou výhodných voucherů, a zkusit tak své štěstí. Mimo jiné je potěší třeba dárkem k zakoupenému zboží. Čeká na ně například batoh Braasi k nákupu nad 2 990 Kč, sluchátka Galaxy Buds2 k nákupu nad 8 990 Kč a další.

Výhodné nabídky čekají v Ostravě

Samsung připravil výhodné nabídky mnoha svých produktů. Zákazníci můžou koupit za poloviční cenu vybrané výrobky bílé techniky, jako jsou vestavěné indukční varné desky, vestavěné trouby a mikrovlnné trouby. Sleva 50 % se týká i vybraných televizí The Serif, ostatní televize a soundbary budou při slavnostním otevření k mání se slevou 20 %. Další nabídku ocení i zákazníci, kteří touží po novém mobilu či tabletu. Za výhodnou cenu tu na ně budou čekat tablety Galaxy Tab S8, S8+, telefony Galaxy M13, M53 a A14, A23, A33.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010