Dubnovým vítězem Visa Czech Top Shop je Řeznictví Stříbrný

Inovativní řeznictví z Loun se stalo vítězem dubnového kola  

V rodinném podniku Řeznictví Stříbrný v Lounech založeném roku 1993 najdeme široký sortiment masných produktů, které si sami vyrábí. Majitel řeznictví se sám velkou měrou podílí na výrobě a dohlíží na vysoký standard a kvalitu výrobků. Kromě nabízeného sortimentu nás ovšem velmi zaujal nově instalovaný systém samoobslužných pokladen vyvinutý přímo na míru prodejně. Díky němu se nákupní proces stal rychlejší a plynulejší. Eliminovaly se fronty na zaplacení a personál se může plně věnovat obsluze zákazníků. Ve výsledku tak prodejna dokáže denně obsloužit více lidí. Vedle inovativního způsobu placení naši komisaři ocenili také vstřícný a milý personál ochotný pomoci s celým procesem.

Prodejna prémiového vybavení do kuchyně Potten & Pannen – Staněk ve Vodičkově ulici obsadila druhé místo

Další českou společností, která tento měsíc obsadila stupně vítězů soutěže Visa Czech Top Shop, je pražská prodejna Potten & Pannen – Staněk ve Vodičkově ulici. Prodejna je krásnou ukázkou propojení prodeje a emocí. Na místě si můžete nejenom prohlédnout a zakoupit značkové kuchyňské vybavení, ale také se zúčastnit některého z kurzů vaření pod vedením známých šéfkuchařů nebo food blogerů. Na kurzech si samozřejmě můžete vyzkoušet místní produkty v praxi. Nabízí kurzy pro pokročilé, začátečníky a dokonce i děti. Kromě designu prodejny, povedeného skloubení nákupu a zážitku ocenili naši komisaři nejvyšším hodnocením vstřícný personál, který dokáže odborně poradit a pomoci s výběrem.

Českou trojici doplňuje na stupních vítězů prodejna Pekařství Jan Mašek ve Smržovce

Tradiční rodinnou pekárnu ze severu Čech založenou roku 1992 vede již pátá generace rodiny Mašků. Prodejna s moderním exteriérem a velkými prosklenými okny je velmi výrazná, a tedy pro zákazníky dobře viditelná. Na druhou stranu je připojená k vedlejšímu původnímu domu citlivě, díky čemu vás pohled na spojení staré a nové architektury neruší. Objekt je zároveň i výrobnou, do které lze během nákupu přes prosklenou stěnu nahlédnout. Pekařství si zakládá na tradičních postupech a kvalitě použitých surovin. Kromě širokého sortimentu pečiva nabízí i regionální produkty z okolí. Inspektoři kromě designu ocenili také vstřícnou obsluhu a uspořádání prodejny.

Vítězům moc gratulujeme!

Nominujte i Vy zajímavou prodejnu na nominace@czechtopshop.cz

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner