Pardál fest 2016 nabídne pořádnou dávku rocku

Profesionální pivní servis, kvalitní kapely, zábavný doprovodný program – to bude Pardál fest 2016 – jednodenní hudební festival, který do Českých Budějovic přiveze značka Pardál.

Rockeři a rockerky z české a slovenské scény rozezvučí struny kytar v sobotu 24. září na českobudějovickém výstavišti v pavilonu T. Brány areálu se otevřou v pravé poledne.

Druhý ročník Pardál festu bude jednou z největších rockových akcí v kraji. Pozvali jsme bez výjimky osvědčené a populární kapely z Čech a Slovenska, dobře známé z rádií a festivalů. Prostor dostanou i skutečné legendy jako DESmod nebo ŠKWOR,“ říká Zdeněk Filip, organizátor festivalu a brand manažer značky Pardál z Budějovického Budvaru a dodává: „Předchozí ročník festivalu se konal v areálu Budějovického Budvaru, letos jsme z důvodů stavby nového logistického centra v pivovaru museli hledat jiné prostory. Protože jde o opravdu velkolepou akci, využili jsme možnosti uspořádat Pardál fest v pavilonu T Výstaviště České Budějovice.

Na scéně se postupně představí DESmod, Škwor, Krucipüsk, Doga, Walda Gang, Prague Conspiracy, Narttu, Všichni svatí a Rammstein Tribute show.

Zábavu doplní doprovodný program se soutěžemi o výhry od značky Pardál. Na místě bude zajištěno občerstvení, pivo a nealkoholické nápoje. Celý areál je zastřešen.

Cena vstupenek je 220 Kč v předprodeji a 300 Kč na místě. Online vstupenky je možné již nyní koupit zde.

Zájemci mohou získat také vstupenky zdarma, k čemuž postačí průběžně sledovat Pardál fejsbůček a vstupenky vyhrát v některé ze soutěží.

Více informací o akci najdete zde.

– 

Termín:         24.9.2016 od 12 hodin

Místo:            Výstaviště České Budějovice, pavilon T

Pořadatel:    Budějovický Budvar

 Zdroj a foto: pardal.cz